„Savo kūrybą galiu įvardinti kaip žaidimą – garsais bandau užkoduoti, paslėpti įvairius gyvenimo epizodus, o vėliau mėtau užuominas kaip tai iššifruoti. Tad kodėl gi viso to neperkėlus į paprasčiau suvokiamą pasaulį? Būtent todėl su muzikiniais draugais nusprendėme papokštauti ir išslapstyti diskus“, – šypsosi prodiuseris.
Savo Facebook.com paskyroje Gerai Gerai nuotraukų koliažais pasakoja kaip reikia surasti paslėptą lobį. O tuos, kuriems pavyks, ragina susisiekti, nes albumas taip pat yra ir bilietas į artimiausius pasirodymus. Paklaustas, kodėl daiktai paslėpti Kuršėnuose, Nidoje ir Vilniuje, atlikėjas atvyrauja: „Kuršėnai yra mano gimtinė, tad tai savotiška duoklė mano šaknims. Tuo tarpu Vilnius – dabartiniai namai, o Nida – svajonių miestas“.
Kad lokacijų pasirinkimas nėra atsitiktinis ir pasakoja apie atlikėjo gyvenimo etapus įrodo ir kitas miestas, į kurį albumas dar tik keliauja. „Ketvirtą diską paslėpsime Kaune. Kodėl? Nes šiame mieste man ypač gera koncertuoti ir jaučiu jame labai nuoširdų palaikymą. Mano gerbėjai privertė pamilti laikinąją sostinę lygiai taip pat kaip myliu kitus minėtus miestus.“
Albumą „FG12“ Gerai Gerai įrašė kartu su Kamile Kielaite-Kami. Jame rasite 6 kompozicijas, kurių tarpe „Late at Night“, su kuria „Lofto“ festivalyje atlikėjas siekė nepertrūkstamo vieno kūrinio 5 valandų grojimo rekordo.