2013 m. dėl sveikatos sosto atsisakiusio Belgijos karaliaus Alberto II anūkė, princesė Maria Laura oficialiai brito Williamo Isvy žmona tapo penktadienio popietę – privačioje ceremonijoje jiedu įteisino civilinę santuoką.
Ši vestuvių dalis – nedidelė ir jauki: joje dalyvavo tik 35 artimiausi svečiai, daugiausiai – Belgijos karališkosios šeimos nariai. Pasak Belgijos žiniasklaidos, nuotaka į Briuselio rotušę, kurioje ir vyko ceremonija, buvo nuvežta senoviniu automobiliu, o ją lydėjo tėvas princas Lorencas.
Civilinės santuokos ceremonijai princesė Maria Laura pasipuošė santūria senovine Prada suknele, prie kurios priderino baltus vintažinius Gucci batelius. Ji taip pat nešėsi nedidelę baltų lelijų puokštę.
Šeštadienį, rugsėjo 10-ąją Maria Laura ir Williamas Isvy iškėlė kur kas didesnes vestuves – Briuselio Švento Mykolo ir Šventosios Gudulos katedroje jiedu meilę prisiekė prieš Dievą.
33 metų princesę prie altoriaus taip pat lydėjo tėvas princas Lorencas.
Maria Laura šioms vestuvės pasidabino pagal užsakymą siūta Vivienne Westwood suknele. Esminis baltos suknios akcentas – įspūdingo ilgio šleifas, kurį nuotaikai, žengiant prie altoriaus, laikė visas būrys. Savo vestuvinį įvaizdį ji papuošė deimantine tiara, prie kurios buvo pritvirtintas nuometas, ir ekstravagantiškais ašarų formos auskarais.
Ceremonijoje dalyvavo Belgijos karališkoji šeima ir kiti Europos karališkieji asmenys.
Londone gyvenanti Maria Laura apie tai, kad ketina ištekėti už Londone gyvenančio išrinktojo bankininko Williamo Isvy, pranešė praėjusių metų gruodžio mėnesį.
Princesė Maria Laura kartu su savo broliais princu Amedeo, princu Joachimu ir princese Laetitia Maria augo atokiau nuo karališkojo dėmesio – iki penkerių metų jie gyveno Bazelyje, Šveicarijoje, kai jų tėvas dirbo tarptautiniame banke.
1993 m. jos šeima persikėlė į Šonenbergo vilą, priklausančią Laekeno karališkajai valdai. Ten gyvendama ji mokėsi Briuselio Švento Jono Berchmanso koledže, lankė tarptautinę mokyklą Vaterlo mieste Belgijoje.
Vėliau Paryžiuje studijavo sinologiją ir tarptautinius santykius, o Londono universitete įgijo tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro laipsnį. Baigusi studijas, ji stažavosi Jungtinėse Tautose Niujorke ir dirbo „Louis Vuitton“ kompanijoje Šanchajuje. Ji ilgai laikėsi atokiau nuo karališkųjų pareigų ir viešų renginių.
Viljamas Isvy gimė Paryžiuje britės ir prancūzo-marokiečio šeimoje, tačiau didžiąją vaikystės dalį praleido Londone.
Viljamas mokėsi prancūzų Šarlio de Golio licėjuje, o paskui išvyko į McGill universitetą Monrealyje. Baigęs studijas jis dirbo Amerikos investiciniame banke susijungimų ir įsigijimų srityje, o dabar dirba turto valdymo srityje.
Fotogalerija: