„Arogantiškų žvaigždžių eroje ji visada autentiška“, – šyptelėjo 38 metų persirengėlis, stilistas Simonas Venne'as. „Ji mums yra viskas, pasididžiavimo šaltinis, mūsų karalienė.“
Jei kada nors ir kilo mintis, kad Kvebekas, prancūzakalbė provincija, kurioje gimė Dion, buvo nepatenkintas dėl Dion iškilimo į pasaulinę žvaigždę su angliškais popmuzikos hitais, ji buvo išsklaidyta. Dabar Celine čia užima iškilią vietą ir išgyvena kultūrinį renesansą, nes Kvebeko jaunoji karta ją be užuolankų priėmė. „Radio Canada“, nacionalinis transliuotojas prancūzų kalba, analizuoja jos gyvenimą tinklalaidėje „Celine: She’s The Boss!“ („Celine: Ji yra bosė!“). Neseniai pasirodžiusiame dokumentiniame seriale „It's Cool to Like Celine Dion“ („Mėgti Celine Dion yra šaunu“) buvo nagrinėjamas jos patrauklumas milenialsų kartai. Vis dažniau rengiami drag (persirengėlių) Celine Dion konkursai.
Gruodžio mėnesį Dion emocingai paskelbta žinia, kad ji serga reta neurologine liga, vadinama sustingusio žmogaus sindromu, dėl kurio jai tenka atidėti gastrolių datas, sulaukė nepaprastai didelio atgarsio.
Kvebeko politikai iš viso politinio spektro, įskaitant Kvebeko premjerą François Legault ir partijos, pasisakančios už Kvebeko nepriklausomybę nuo Kanados, vadovą, stengėsi išreikšti palaikymą 54 metų Dion. Tuo metu gerbėjai reiškė užuojautą socialiniuose tinkluose.
Įtakingo Kvebeko laikraščio „Le Devoir“ antraštė ją pavadino „Celine, Kvebeko karaliene“. Laikraštis pažymėjo, kad Dion įgijo neliečiamos ikonos statusą po daugelio metų, kai kritikai ją peikė, o kiti tyčiojosi.