Filmo „Hack Attack“ scenarijus bus kuriamas pagal britų dienraščio „The Guardian“ žurnalisto Nicko Davieso knygą tuo pačiu pavadinimu, pasakojančią apie šnipinėjimo skandalą, susijusį su magnato Ruperto Murdocho žiniasklaidos imperija ir nulėmusį jo savaitraščio „News of the World“ uždarymą.
„Jis pasižymi visais elementais – melu, korupcija, šantažu, – kuriuos vykdė didžiausias Londono laikraštis aukščiausiuose vyriausybės sluoksniuose“, – sakoma George'o Clooney pranešime, kurį paskelbė kino studija „Sony Pictures“.
„Faktas, kad visa tai yra tikra, yra geriausia dalis. Nickas – drąsus ir užsispyręs reporteris, o mums garbė paversti jo knygą filmu“, – pridūrė jis.
Kino studijos „Columbia Pictures“ atstovas Michaelas De Luca pridūrė: „Būdamas žurnalisto sūnumi, George'as labai domisi žurnalistikos vaidmeniu visame mūsų gyvenime. Kurdamas „Hack Attack“ George'as tyrinės šio pasaulio tamsiąją pusę – verslą, kuriame bet kokios žurnalistikos taisyklės pažeidinėjamos, vaikantis lengvo ir vis didesnio užmokesčio.“
„Sony“ nurodė, kad šio projekto filmavimas prasidės ateinančiais metais, o išleidimo data kol kas neskelbiama.
Būdamas žurnalisto sūnumi, George'as labai domisi žurnalistikos vaidmeniu visame mūsų gyvenime. Kurdamas filmą jis tyrinės šio pasaulio tamsiąją pusę.
Nickas Daviesas šešerius metus tyrė Ruperto Murdocho žiniasklaidos grupės „News Corporation“ ir jos dukterinės bendrovės „News International“ veiklą. Jis padarė išvadą, kad tame pasaulyje „parduodama viskas. Niekas nėra apsaugotas.“ Šis tyrimas dėl telefoninio šnipinėjimo buvo vienas iš brangiausių per Anglijos teisėsaugos istoriją. Jo dėmesio centre atsidūrė ryšiai tarp Ruperto Murdocho imperijos ir politikų, taip pat bet kokius profesinės etikos principus peržengiantys Didžiosios Britanijos bulvarinės žiniasklaidos darbo metodai.
Tarp nukentėjusiųjų buvo tuomet dar tik būsima princo Williamo žmona Kate Middleton, filmų apie Džeimsą Bondą žvaigždė Danielis Craigas, aktorius Jude'as Law ir kt.
Rupertas Murdochas uždarė „News of the World“ 2011 metais, kai paaiškėjo, kad tuomet populiariausias Didžiosios Britanijos laikraštis neteisėtai įgijo prieigą prie vienos nužudytos moksleivės balso pašto žinučių.