Holivudą apėmė koronavirusas: apsikrečia ir aktoriai, ir jų artimieji

Per pasaulį žygiuojantis naujasis koronavirusas nesirenka, ką susargdinti. Viruso sukeliama liga neaplenkė ne tik sporto ir politikos atstovų, bet ir kino industrijos narių, artimiausių jų šeimos narių.
Matthew Broderickas, Sarah Jessica Parker, Tomas Hanksas, Rita Wilson
Matthew Broderickas, Sarah Jessica Parker, Tomas Hanksas, Rita Wilson / Vida Press nuotr.

Ketvirtadienį paaiškėjo, kad Holivudo superžvaigždei Tomui Hanksui ir jo žmonai Ritai Wilson, kurie vieši Australijoje dėl aktoriaus kino projekto, testais nustatytas naujasis koronavirusas.

63 metų T.Hanksas ir jo bendraamžė žmona yra izoliuoti ligoninėje Gold Kouste Rytų Australijoje, paskelbė Kvynslando valstijos sveikatos apsaugos pareigūnai.

Tačiau jie – ne vieninteliai garsūs žmonės pasaulyje, kuriems atlikti tyrimai dėl viruso parodė teigiamus rezultatus. Susirgimas nustatytas ir kito žinomo Holivudo aktoriaus Matthew Brodericko šeimos narei – jo seseriai Janet Broderick (64), Beverli Hilso Visų Šventųjų Vyskupų bažnyčios rektorei.

Janet Broderick ir Matthew Broderickas
Janet Broderick ir Matthew Broderickas

Kaip rašo „Page Six“, M.Brodericko sesuo per savo bažnyčios narius pranešė šiuo metu esanti izoliuota intensyvios priežiūros skyriuje dėl „sunkios plaučių uždegimo formos“.

„Labai dėkoju už jūsų maldas man susirgus“, – perdavė ji.

Nepaisant sunkios jos būklės, J.Broderick patikino, kad sudėtingiausią etapą ji jau perėjo ir šiuo metu jos būklė gerėja.

J.Broderick, vyresnė 57-erių aktoriaus ir Sarah Jessicos Parker sutuoktinio M.Brodericko, „Ferio Biulerio poilsio diena“ žvaigždės sesers sveikata sustreikavo vasario viduryje, jai lankantis Kentukio valstijoje, Luisvilyje vykusioje konferencijoje. Joje dalyvavo astovai iš daugiau nei 500 šalies bažnyčių.

Kai pirmą kartą kreipėsi į medikus, J.Broderick buvo nustatytas virusinis susirgimas, „nekėlęs didelio nerimo“. Antrą kartą pas gydytojus moteris atvyko sužinojusi, kad vienas iš konferencijoje dalyvavusių žmonių apsikrėtė koronavirusu. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad ir Janet Broderick organizamą užpuolė COVID-19.

„Prognozuojamas visiškas pasveikimas, – sakė aktoriaus sesers bažnyčios nariai. – Prireiks laiko, bet Janet patogiai ilsisi (ligoninėje) iki kol bus paleista ir galės grįžti namo, kur visiškai atsigaus.“

Užsikrėtusiųjų yra ir sporto pasaulyje. Trečiadienį pranešta, kad COVID-19 diagnozuotas 25 metų italų futbolininkui, „Juventus“ žaidėjui Daniele'ui Rugani.

Kaip remdamasis komanda pranešė JAV laikraštis „The New York Times“, D.Rugani jokie simptomai nepasireiškė, tačiau visiems komandos nariams taikomas karantinas.

Koronavirusas diagnozuotas ir futbolo klubų „Olympiacos“ Graikijoje bei „Nottingham Forest“ Anglijoje savininkui Evangelui Marinakiui. Kai kuriems žaidėjams, bendravusiems su E. Marinakiu, paskelbtas dviejų savaičių karantinas.

Virusas plinta ir tarp valstybių pareigūnų. Daugiausiai jų užsikrėtė Irane, kuris epidemiologiniu požiūriu yra tarp blogiausioje padėtyje esančių valstybių. Čia virusas nustatytas sveikatos apsaugos viceministrui Irajui Harirchi, parlamento Nacionalinio saugumo ir užsienio politikos komiteto pirmininkui Mojtabai Zolnourui, viceprezidentei moterų ir šeimos reikalams Masoumeh Ebtekar.

Irano naujienų agentūros „Fars“ duomenimis, naujuoju virusu taip pat užsikrėtė kultūros paveldo ir turizmo ministras Ali Asgharas Mounesanas, prekybos ministras Reza Rahmani ir pirmasis viceprezidentas Eshaqas Jahangiri.

Irane nuo koronaviruso mirė Seyyedas Mohammadas Mirmohammadi iš Tikslingumo tarybos, patarinėjančios aukščiausiajam šalies lyderiui ajatolai Ali Khamenei.

Jungtinės Karalystės parlamento narė, sveikatos apsaugos sekretoriaus pavaduotoja Nadine Dorries antradienį pranešė, kad jai buvo patvirtintas koronavirusas.

„Galiu patvirtinti, kad man nustatytas koronavirusas... ir aš izoliavausi namuose“, – nurodė konservatorė.

Praeitą savaitę prancūzų radijas pranešė, kad serga šalies kultūros ministras Franckas Riesteris, kuris taip pat gydosi namuose.

Italijos valstybinė televizija „Rai“ sekmadienį pranešė, kad naujuoju koronavirusu užsikrėtė dar vienas gubernatorius – Pjemonto regiono vadovas Alberto Cirio.

Šeštadienį Lacijaus regiono, kuriam priklauso ir Roma, gubernatorius pareiškė, kad laikysis karantino, nes jam buvo diagnozuotas šis užkratas.

Ispanijos lygių galimybių ministrei Irene Montero taip pat diagnozuotas koronavirusas; ji izoliuota kartu su savo partneriu, vicepremjeru ir kraštutinių kairiųjų partijos „Mes galime“ („Podemos“) lyderiu Pablo Iglesias, ketvirtadienį pranešė vyriausybė.

„Ministrė jaučiasi gerai. Atsižvelgiant į situaciją, antrajam vicepremjerui Pablo Iglesias taip pat taikomas karantinas“, – rašoma vyriausybės išplatintame pranešime.

„Šiandien visiems vyriausybės nariams bus atlikti tyrimai“, – priduriama jame. Tyrimų rezultatus žadama paskelbti vėliau ketvirtadienį.

Johnso Hopkinso universitetas paskelbė, kad kovo 12 dieną pasaulyje buvo užregistruota daugiau kaip 126 tūkst. užsikrėtimo atvejų ir daugiau kaip 4,6 tūkst. mirties atvejų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis