Bučinys Bakingamo rūmų balkone – Didžiosios Britanijos karališkųjų vestuvių tradicija. Prieš trisdešimt metų čia pat pasibučiavo princo Williamo tėvai.
Dailymail.co.uk kalbintas kūno kalbos ekspertas Peteris Collettas tvirtino, kad penktadienį vykusių vestuvių metu jaunųjų elgesys labai skyrėsi nuo princo Charleso ir princesės Dianos atvejo ir pranašavo ilgą ir laimingą ateitį drauge.
Didžiosios Britanijos princo Charleso ir Dianos bučinys |
„1981-aisiais buvo daug ženklų, jog santykiai nesusiklostys. Dauguma jų buvo matyti iš Charleso pusės. Jis atrodė nelaimingas, skyrė mažai dėmesio Dianai, o vestuvių ceremonijos metu net dukart šluostėsi akis – tai laikoma klasikiniu liūdesio ir apgailestavimo ženklu“, – sakė P.Collettas. Jo teigimu, princo Williamo ir Kate Middleton atveju abu jie spinduliavo laime.
„Jie mėgavosi vestuvėmis. Williamas buvo labai pasitikintis savimi, tiek jis, tiek nuotaka skyrė visą dėmesį vienas kitam. Tardami priesaikos žodžius jie žiūrėjo vienas kitam į akis. Cermonijos metu buvo ir kitų jausmingų akimirkų, kai Kate vos žvilgtelėjus į Williamą, jis atsakė jai mylinčiu žvilgsniu“, – tvirtino žinovas.
Beje, nors princo Williamo ir Catherine stovėsena panaši į princo Charleso ir princesės Dianos karališkojo bučinio metu, jiedu atrodo kur kas natūraliau, džiugiau ir jausmingiau.
1986-aisias Bakingamo rūmų balkone taip pat pasibučiavo Jorko hercogas, princas Andrew ir jo išrinktoji Sarah Ferguson. Kaip tada sakė kūno kalbos ekspertai, šios besišypsančios poros bučinys buvo kur kas seksualesnis nei tyras ir neįmantrus 1981-ųjų Charleso ir Dianos „pakštelėjimas“.
1947-aisiais, kai tuokėsi dabartinė karalienė Elizabeth II (tada – princesė Elizabeth) ir jos išrinktasis princas Philipas, pora apskritai balkone nepasibučiavo.
Ankstesnių karališkųjų vestuvių nuotraukų pamatyti galite paspaudę čia.