Meghan Markle debiutas aukštuomenėje: polo rungtynėse sirgo už princą Harry

Amerikiečių aktorė Meghan Markle dalyvavo Askote vykusiose polo rungtynėse, kuriose žaidė ir jos mylimasis princas Harry. Britų žiniasklaida akcentuoja, kad tai pirmas oficialus M.Markle pasirodymas aukštuomenės renginyje.
Meghan Markle ir princas Harry
Meghan Markle ir princas Harry / Vida Press nuotr.

Nuotraukose matyti, kad M.Markle stebėjo šeštadienio varžybas „Audi Polo Challenge“ iš žiūrovams skirtų vietų, tačiau aktorės dalyvavimas laikomas pirmuoju jos viešu renginiu kartu su Harry.

Laikraštis „The Sunday Telegraph“ išspausdino neryškią M.Markle nuotrauką su antrašte „​Darosi rimta: Meghan debiutas aukštojoje visuomenėje“. „The Sunday Mirror“ taip pat paskelbė, kad amerikiečių aktorė „debiutavo“ per princo Harry rungtynes.

Vida Press nuotr./Meghan Markle
Vida Press nuotr./Meghan Markle
Vida Press nuotr./Princas Harry
Vida Press nuotr./Princas Harry

Princo Harry biuras Kensingtono rūmuose nuotraukų nekomentavo.

Šeštadienį paskelbtame pranešime rūmai pranešė, kad princas Harry ir jo brolis princas Williamas polo sporto renginiuose dalyvauja nuo 2007-ųjų ir labdarai jau surinko 10 mln. svarų (11,8 mln. eurų).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis