Kiekvienas, matęs garsųjį 1997-ųjų filmą, prisimena sceną, kurioje K.Winslet ir Leonardo DiCaprio herojai stovi ištiesę rankas laivo pirmagalyje. Būtent ši juosta atnešė aktoriams stulbinamą sėkmę. Ekstremalias pramogas mėgstantis milijardierius R.Bransonas turi naują sumanymą – dar iki savosios kelionės į kosmosą, jis nusprendė drauge su kitais turistais povandeniniu laivu nusileisti iki paskendusio „Titaniko“, palaidoto Atlanto vandenyno šiaurėje. Tokia išvyka kiekvienam jos dalyviui kainuos apie 38 tūkst. svarų sterlingų (apie 153 tūkst. Lt).
„Labai trokštu pamatyti „Titaniką“. Esu velniškai rimtai nusiteikęs ir labai norėčiau, kad Kate keliautų su manimi. Sutikite, juk būtų neįtikėtina, kad filmo apie „Titaniką“ žvaigždė nusileistų prie tikrojo laivo nuolaužų. Aš ją pakviesiu ir esu įsitikinęs, kad ji tokios progos nepraleis“, – britų žiniasklaidai sakė R.Bransonas. Beje, jis ir K.Winslet nėra visai svetimi – aktorė draugauja su milijardieriaus sūnėnu Nedu Rocknrollu.
Kate Winslet |
Iš viso suplanuotos penkios turistų kelionės prie „Titaniko“ nuolaužų, jos skirtos pažymėti šimtąsias laivo nuskendimo metines. Balandį prie paskendusio laivo ketina sugrįžti filmo „Titanikas“ režisierius Jamesas Cameronas.
„Richardas ir Kate greičiausiai keliautų tuo pačiu reisu, kaip ir Jamesas. Richardas tikras nuotykių fanatikas, o kas galėtų labiau gniaužti kvapą kaip panirimas į daugiau kaip trijų kilometrų gylį?“, – sakė Dailymail.co.uk šaltinis.
Paskutinė proga pamatyti „Titaniką“
Legendinis laivas „Titanikas“ nuskendo 1912-ųjų balandžio 15-ąją. Tądien buvo prarasta 1517 gyvybių. Panirimus prie laivo nuolaužų organizuoja kompanija „Deep Ocean Expeditions“. Jos atstovų teigimu, net oficialiai nepaskelbus ekspedicijos laiko, į „jubiliejinius“ žygius jau užimta 70 proc. visų vietų.
„Tai bus pirmoji kelionė prie „Titaniko“ nuo 2005-ųjų ir paskutiniai kartai, kai ten plauksime. Nežinome geresnio būdo atsisveikinti su šiuo svajonių laivu“, – sakė kompanijos atstovas Robas McCallumas. Anot jo, tokia ekspedicija savo sudėtingumu prilygsta išsilaipinimui kosmose. „Dauguma būsimų keleivių dega noru. Didžioji jų dalis asmeniškai susijusi su laivu ar jo įgula. Mus apstulbino didžiulis susidomėjimas tokia kelione, tačiau vertiname nuolaužas su didžiausia pagarba, jos niekada nebuvo paliestos. Kai esame prie pat, visada malda ir tylos minute prisimename žuvusius per katastrofą“, – sakė R.McCallumas.