Tailande įsikūrusio mados ženklo „Manirat“ sukurta suknelė, taikliai pavadinta „Hidden Precious Diamond Dress“, buvo sukurta iš perdirbtų sodos vandens skardinių atidarymo dangtelių ir „Swarovski“ kristalų. Galinga suknelės žinutė sukėlė bangas dar prieš konkursą, o iki šiol jos nuotrauka instagrame pelnė daugiau nei 230 000 „patinka“ paspaudimų.
„Šią suknelę įkvėpė pažįstama mano vaikystės aplinka, – instagrame rašė Sueangam-iam. – Augau su tėvais šiukšlių rinkėjais, todėl mano gyvenimas vaikystėje vyko tarp antrinių žaliavų krūvų. Ši unikali suknelė buvo tikslingai pasiūta iš išmestų ir perdirbtų medžiagų, būtent iš sodos vandens skardinių atidarymo dangtelių, siekiant parodyti visuomenei, kad tai, ką daugelis laiko beverčiu, iš tikrųjų turi savo vertę ir grožį.“
Gimusi ir augusi Bankoko lūšnyne, Sueangam-iam buvo išsiųsta į budistų šventyklą, kur augo apsupta vienuolių, o didžiąją jos raciono dalį sudarė vienuolių maisto likučiai. Kalbant apie jos išsilavinimą, ji nuo mažens suprato, kad tarp jos ir kitų vaikų yra atotrūkis. Pasak „Mis Visatos“ biografijos, kad padengtų mokymosi išlaidas, ji turėjo duoti kraujo, rinkti plastikinius šiukšlių butelius ir valyti viešuosius tualetus. Jos gyvenimo istorija įkvėpė dirbti ne pelno siekiančiose organizacijose, kad vaikai, nepriklausomai nuo jų ekonominės padėties, galėtų naudotis švietimo sistemomis.
„Atkaklumas ir optimizmas jos viduje atvedė į didelę gyvenimo sėkmę, – apie įkvepiančią suknelę rašė organizacija „Miss Universe Tailandas“. – Nors kai kurie ją vadino šiukšlių grožio karaliene, tai niekada nesutrukdė jai spindėti kaip brangakmeniui.“
Nors Sueangam-iam nepateko į „Top 16“, ji gavo Socialinio poveikio apdovanojimą, į kurį įeina ir piniginis prizas, kuris padės toliau siekti lygių galimybių įgyti išsilavinimą ir padėti vaikams iš nepasiturinčių šeimų jos gimtajame Tailande.