JAV žurnale „Politico“ neseniai paskelbtame straipsnyje Meghan Markle pavadinta narcize, prilygstančia Donaldui Trumpui, Kanye Westui, Elizabeth Holmes ir Samui Bankmanui-Friedui.
Straipsnyje, pavadintame „2022-ieji – metai, kai visi pagaliau pavargome nuo narcizų“, teigiama, kad tokie kaip M. Markle 2022-aisiais sulaukė atpildo, o kai kurie – dar blogiau: visuomenės abejingumo.
Straipsnio autorė Joanna Weiss pažymėjo, kad nors ją domina tokie asmenys kaip M.Markle ir princas Harry, tačiau platformoje „Netflix“ pasirodęs Sasekso hercogų dokumentinis filmas „Harry ir Meghan“ ją nuteikė priešiškai.
„Mano nuoširdi simpatija šiai porai palaipsniui ėmė virsti susierzinimu, ir man pasirodė, kad ego vis dėlto turi savo ribas. Man dingtelėjo, kad perdėtas dėmesio troškimas, dėl kurio Sasekso hercogų serialas ir sulaukė tiek daug kritikos, yra tas pats impulsas, kuris Eloną Muską pavertė „Twitter“ siaubūnu. Tas pas impulsas, kuris paskatino Kanye Westą elgtis vis labiau šokiruojančiai tol, kol jo elgesys peržengė antisemitizmo ribas.“
J.Weiss pripažino, kad karališkoji pora turi pagrįstų nusiskundimų, tačiau net simpatiją iki tol jautę kritikai pastebėjo, kad, be tuštybės, seriale mažai kas naujo.
Straipsnyje pripažįstama, kad Sasekso hercogų narcisizmas yra kiek „švelnesnis“ nei Kanye Westo, Elono Musko, Donaldo Trumpo ir Samo Bankmano-Friedo, tačiau kai jis pasiekia šių trijų žmonių lygį, gali tapti pavojingas.
Žmonės.lt primena, kad gruodžio pradžioje „Netflix“ platformoje pasirodė ilgai lauktas dokumentinis serialas „Harry and Meghan“, pasakojantis princo Harry ir Meghan Markle bendro gyvenimo ir pabėgimo iš karališkos šeimos istoriją. Epizoduose Sasekso hercogai prakalbo apie išnaudojimą, rasizmą ir sunkumus, įsiliejant į monarchų šeimą.