„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Po pamaldų princas Harry ir M.Markle ėjo susikibę: ir kita pora demonstravo artumą

Meghan Markle ir princas Harry prisijungė prie karališkosios šeimos narių, kurie Vestminsterio salėje dalyvavo pamaldose, skirtose pagerbti karalienę Elžbietą II. Po jų pora susikibo rankomis, dėl to susilaukė kritikos internete.
Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Sasekso hercogai princas Harry ir Meghan Markle kartu su karališkosios šeimos nariais dalyvavo pamaldose Vestminsterio salėje, skirtose mirusiai monarchei Elžbietai II pagerbti.

Jas vedė Kenterberio arkivyskupas ir lydėjo Vestminsterio dekanas. Viskas truko apie 20 minučių, kaip rašė people.co.uk.

Pasibaigus pamaldoms, gimtadienį švenčiantis princas Harry ir Meghan Markle ėjo per Vestminsterio salę susikibę už rankų, sekdami paskui princą Williamą ir Kate Middleton.

Netrukus socialiniuose tinkluose pasipylė karališkąją porą kritikuojančios žinutės. Internautai teigė, jog susikibę už rankų Meghan ir Harry pažeidė tradicijas ir išreiškė nepagarbą.

Kūno kalbos ekspertė Inbaal Honigman portalui Express.co.uk pasakojo, kad Williamas ir Kate nesilaikė už rankų karalienės procesijoje, nes jie yra pareigas atliekantys karališkosios šeimos nariai ir laikosi protokolo. Anot jos, Harry ir Meghan protokolo laikytis neprivalėjo.

„Harry ir Meghan yra gedintys giminaičiai ir nėra įpareigoti laikytis karališkojo protokolo. Jie vaikšto susikibę už rankų kaip paprasti piliečiai, kaip tai darytų ne karališkoji sutuoktinių pora. Jų rankos yra tam, kad emociškai palaikytų vienas kitą šios netekties metu. Kadangi akys nuleistos, jie laikosi už rankų, kad sektų vienas kitą“, – kalbėjo I.Honigman.

Tik viena problema – Harry ir Meghan nebuvo vienintelė karališkoji pora, kuri laikėsi už rankų. Zara Tindall, princesės Anne dukra, ir jos vyras Mike'as Tindallas taip pat laikėsi už rankų išeidami iš Vestminsterio salės.

Keista, bet, atrodo, kad niekas nesipiktino nei Tindallų parodytais jausmais, nei kita rankų laikymo akimirka, kurią užfiksavo kamera.

„Scanpix“ nuotr./Meghan Markle ir Princas Harry
„Scanpix“ nuotr./Meghan Markle ir Princas Harry
„Scanpix“ nuotr./Zara Tindall ir Mike'as Tindallas
„Scanpix“ nuotr./Zara Tindall ir Mike'as Tindallas

Prieš pamaldas iš Bakingamo rūmų į Vestminsterio rūmus karstą pėsčiomis lydėjo karalius Karolis III, du jo broliai bei sesuo – princas Andrew, princesė Anne ir princas Edwardas, taip pat petys į petį stovėję karalienės anūkai Peteris Phillipsas, princas Williamas ir princas Harry.

Per pamaldas vyresnieji karališkosios šeimos nariai stovėjo rikiuotėje priešais karstą ant violetiniu audeklu uždengto katafalko, kurį supo aukštos geltonos mirksinčios žvakės, stovinčios kiekviename plačios raudonos spalvos platformos kampe.

Karalius ir karalienė konsortė stovėjo kartu maždaug metro atstumu vienas nuo kito, už jų – karališkoji princesė ir viceadmirolas seras Timas Laurence'as, toliau – pats vienas Jorko hercogas, o kitoje eilėje – Vesekso grafas ir grafienė.

Už jų stovėjo Velso princas ir princesė, už Williamo – Sasekso hercogas, o už Kate – Sasekso hercogienė.

Karalius Karolis III šiandien per procesiją buvo pastebėtas nešantis karalienės dovaną, o kai karstas buvo atneštas į Vestminsterio salę – jis nubraukė ašarą.

Karalius vilkėjo paradinę uniformą su feldmaršalo laipsniu – ir rankoje laikė ypatingą mylimos motinos dovaną.

Jo Didenybė nešė feldmaršalo lazdą, kurią jam įteikė karalienė, kai jis 2012 m. tapo feldmaršalu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs