Apdovanojimai buvo įteikti pirmadienį per ceremoniją koncertų salėje „Carnegie Hall“, kurioje dalyvavo daug žvaigždžių.
Hillary Clinton atlydėjo dukrą Chelsea Clinton, kuriai tai buvo pirmas išėjimas į viešumą po dukters Charlotte gimimo rugsėjo 26 dieną.
„Tarsi ir klausiau savęs, ar man dar kada teks vilkėti puošnią suknelę ir avėti aukštakulnius“, – pasakė Chelsea Clinton, kurios žodžiai buvo palydėti juoku ir plojimais.
Chelsea Clinton buvo pagerbta už darbą fonde „Bill, Hillary & Chelsea Clinton Foundation“. „Glamour“ taip pat akcentavo jos darbą dėl partnerystės tarp „Clinton Foundation“ ir „Bill & Melinda Gates Foundation“ siekiant skatinti moterų ir mergaičių pasiekimus visame pasaulyje. Tą įsipareigojimą, pasak Chelsea Clinton, dar labiau sustiprino motinystė.
„Noriu, kad Charlotte užaugtų ir būtų tuo, kuo svajoja būti, ten, kur svajoja būti“, – sakė Chelsea Clinton.
Aktorei Lupitai Nyong'o jos motina atsiuntė iš anksto įrašytą sveikinimą. Už vaidmenį filme „12 vergovės metų“ ji pelnė „Oskarą“, kuris vainikavo greitą jos iškilimą į Holivudo ir mados pasaulio viršūnes. Ji taip pat tapo naujuoju „Lancome“ „veidu“, jos atvaizdas pasirodė žurnalo „People“ gražiausių žmonių numerio viršelyje.
„Tiesa ta, kad iš tikrųjų nežinau, kas bus toliau, – su ašaromis akyse sakė Lupita Nyong'o. – Nors tai, kas nutiko man iki šiol, yra neįtikima, vis dar esu nebaigtas darbas ir tikiuosi visada tokia būti“.
Laverne Cox iš serialo „Orange Is the New Black“ yra pirmas savo lytinės tapatybės neslepiantis translytis, nominuotas „Emmy“. Pranešime spaudai „Glamour“ šią aktorę pavadino „vienos didžiausių 2014 metų lygybės istorijų veidu“.
„Man labai patinka būti moterimi ir aš taip pat esu taip pagerbta, kad šįvakar esu indas tam, kas, kaip tikiu, yra šis neišvengiamas istorinis momentas, kai translytės moteriškumu neabejojama“, – sakė Laverne Cox.
Sarah Burton labiausiai garsėja tuo, kad sukūrė Kate Middleton vestuvinę suknelę. 2010 metais, mirus Alexanderui McQueenui, ji tapo jo mados namų kūrybos direktore ir, kaip pažymi „Glamour“, suteikė postūmį britų mados industrijai.
Samantha Power, JAV ambasadorė JT, pagerbta už darbą diplomatijos srityje „tais metais, kai JT Saugumo Taryba surengė daugiau neeilinių sesijų nei buvo per visus 10 ankstesnių metų“.
Kitos „Glamour“ laureatės:
Robin Roberts, laidos „Good Morning America“ vedėja, kuri išgyveno krūties vėžį ir viešą kovą su reta kraujo ir kaulų čiulpų liga mielodisplastiniu sindromu ir kuri buvo pagerbta už savo sėkmę bei įtaką televizijai.
Aktorė Mindy Kaling, „Fox“ komedijos „The Mindy Project“ kūrėja ir žvaigždė. „Milijonai moterų jaučiasi taip, tarsi Kaling būtų jų geriausia draugė amžiams“, – nurodė „Glamour“.
Natalija Vodianova, supermodelis ir fondo „Naked Heart Foundation“, kuris padeda specialių poreikių turintiems vaikams, įkūrėja.
Sylvia Earle, garsi okeanografė, kuri „net artinantis jos aštuoniasdešimtajam gimtadieniui ir toliau tris mėnesius per metus praleidžia ekspedicijose“.