Organizatoriai planuoja, kad erdvėlaivis nuvyks iki Marso, jį apskries ir grįš. Teigiama, kad šią misiją įmanoma įgyvendinti pasinaudojant jau egzistuojančiomis technologijomis. Tiesa, jai dar reikia surinkti lėšų, skelbia BBC.
Misijai ieškoma poros dėl to, kad abipusis pasitikėjimas bus ypač svarbus siekiant ištverti pusantrų metų uždaroje patalpoje be galimybės pasitraukti.
Dalyviai turėtų būti vidutinio amžiaus, nes jiems reikės įveikti pasiruošimo procesą, treniruotes ir pasiruošti nemenkai radiacijos dozei, kuri paveiks juos ilgos kelionės metu. Įspėjama, kad po šios kelionės pora gali likti nevaisinga.
Patogumus kelionės metu taip pat teks užmiršti. Keliauninkams numatoma parūpinti 1,3 tonos dehidruoto maisto ir 28 kilogramus tualetinio popieriaus. Tikimasi, kad iki 2018 metų bus ištobulintos technologijos, leisiančios paversti šlapimą vandeniu.
Skrydis planuojamas 2018 metų sausį, nes tuo metu Marsas bus netoli Žemės, todėl kelionė truks maždaug pusantrų metų. Kitu atveju ji galėtų trukti 2–3 metus.