Už komisijos pirmininko perrinkimą balsavo aštuoni komisijos nariai, vienas susilaikė, BNS informavo Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotoja konservatorė Agnė Bilotaitė.
Pasak jos, komisijos vadovybė pakeista vienu balsavimu – K.Komskio atstatydinimo klausimas nesvarstytas, iškart balsuota dėl pirmininko perrinkimo.
Trečiadienio komisijos posėdyje dalyvavo devyni nariai iš 17.
Galutinį sprendimą dėl šios komisijos vadovo pakeitimo turės priimti Seimas.
„Seniai konservatoriai nori turėti kišeninę komisiją, kad ji nematytų jų darbų, “mailiaus„ ir kitų bylų. Pradėjome nagrinėti partijų finansavimą. Aišku, aš buvau neparankus. Bet jie surado Judą“, – savo atstatydinimą BNS komentavo K.Komskis.
Jis sakė liksiąs dirbti Antikorupcijos komisijoje.
Opozicijai pakeisti Antikorupcijos komisijos vadovą ne kartą siūlė parlamento pirmininkė Irena Degutienė. Ji atkreipė dėmesį, kad pats K.Komskis – prieštaringai vertinamas, jo reputacija kelia abejonių.
I.Degutienė teigė, kad K.Komskiui tapus Antikorupcijos komisijos vadovu ji sulaukė daug susirūpinusių piliečių protestų, primenančių, jog 2007 metais K.Komskiui būnant Pagėgių savivaldybės meru dėl šiurkščių rinkimų tvarkos pažeidimų buvo anuliuoti savivaldos rinkimų rezultatai Pagėgių savivaldybėje, taip pat kad 2006 metais Pagėgių meras K.Komskis Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos buvo pripažintas supainiojęs viešuosius ir privačius interesus, naudojosi tarnybine padėtimi asmeniniams tikslams siekti.
Taip pat I.Degutienė priminė 2003 metais išslaptintą Valstybės saugumo departamento pažymą dėl grėsmių nacionaliniam saugumui, kurioje tuometinis Pagėgių meras K.Komskis sietas artimais ryšiais su nepageidaujamu asmeniu Lietuvoje paskelbtu Anzoriu Aksentjevu Kikališviliu.
Be to, neseniai Seimo Etikos ir procedūrų komisija pripažino K.Komskį pažeidus Seimo statutą, kai dviejų komisijos narių nuomonė buvo prilyginta visos komisijos sprendimui.
K.Komskis Antikorupcijos komisijai vadovavo nuo šio Seimo kadencijos pradžios.