Argentinos leidinys „Clarin“ rašo, kad Buenos Airių universiteto archeologai griuvėsiuose rado penkias 1938-1941 metų vokiškas monetas, taip pat porceliano duženas, ant vienos jų parašyta, kad daiktas pagamintas Vokietijoje.
Grupės vadovo Danieliaus Schávelzono teigimu, rasti griuvėsiai – vienos iš slaptaviečių, kurios buvo skirtos nacių lyderiams. Jas naciai pradėjo statyti vos prasidėjus karui. Daugelio tokių slaptaviečių neprireikė.
Nuo 1946 iki 1955 ir nuo 1973 iki 1974 metų Argentinos prezidento pareigas ėjęs Juanas Peronas įsileido į šalį tūkstančius nacių.
Mokslininkai teigia, kad šią vietą ketinama nuodugniai ištyrinėti, tačiau jau dabar neabejojama, kad čia slėpėsi nacių nusikaltėliai.
Nuo 1946 iki 1955 ir nuo 1973 iki 1974 metų Argentinos prezidento pareigas ėjęs Juanas Peronas įsileido į šalį tūkstančius nacių. Tarp jų – ir labai žinomus, pavyzdžiui Gestapui vadovavusį Adolfą Eichmanną, kurį 1960 metais pagrobė „Mosad“.
Taip pat į Argentiną pabėgo žiaurusis medikas Josefas Mengele, kuris atlikinėjo eksperimentus su kaliniais, ir kiti nacių nusikaltėliai.
„Newsru Israel“ rašo, kad Argentinoje plačiai paplitęs mitas, jog buvęs asmeninis Afolfo Hitlerio sekretorius Martinas Bormannas gyveno name, kuris buvo pastatytas nacionaliniame parke.
Tačiau tokių įrodymų nebuvo rasta. Oficiali versija skelbia, kad jis 1945 metais nusižudė Berlyne.