Viena albumo sudarytojų pedagogė Jolanta Kvedarienė pripažino, kad leidinyje yra keletas vietų, kuriose įmanoma įžvelgti A.Hitlerio ūsus ar kokią fašistinę užuominą: „Leidinyje yra keli šimtai kruopščiai atrinktų nuotraukų ir atvirlaiškių. Pastaraisiais žmonės susirašinėjo. Pašto ženklas yra tik laikmečio liudininkas.“
Atidžiau paskaičiavus, leidinyje galima rasti šešis A.Hitlerio atvaizdus. Tiesa, jie visi pavaizduoti pašto ženkluose.
J.Kvedarienė teigia, kad leidinį prieš jį spausdinant šimtus kartų peržvelgė įvairūs atvirlaiškių ir istorijos žinovai. Situaciją matė ir tie, kurie davė leidiniui medžiagos: „Šiek tiek skaudu, kad kritikos išgirstame iš tų, kurie turėjo galimybę patys prisidėti prie leidinio sudarymo“.
Sudarytoja priminė, kad leidinyje yra apie 400 įvairių nuotraukų ir atvirlaiškių: „Stengėmės panaudoti kuo įdomesnių kadrų iš radviliškiečių gyvenimo, todėl teko atsisakyti dėti kai kuriuos garsesnių žmonių portretus. Jei albumo apimtis būtų mažesnė, tikriausiai atsisakytume ir iliustracijų su prieštaringai vertinamais atvirlaiškiais.“
Kitas leidinio sudarytojas Gediminas Beržinis pritaria J.Kvedarienės nuomonei ir priduria anekdotą: „XX amžiaus pradžioje žmogui išpranašavo, kad jis pražudys milijonus žmonių. Eina žmogus gatve susirūpinęs ir mato – per gatvę bėga berniukas, o mašina jį tuoj nutrenks. Pagalvojo vyras – nors vieną išgelbės, jei jau milijonus pražudys. Puolė po ratais ir išgelbėjo. Po to klausia – kuo tu vardu, berniuk? Adolfukas... Ar galėjo būti kitaip nei buvo? Mes galime istoriją kitaip aiškinti, tačiau negalime jos pakeisti.“