Iš Akmenės rajono kilusi Ona Varapickaitė išgyveno sunkią vaikystę ir jaunystę, tačiau po ligų ir sužalojimų atsistojo ant kojų, kaip pati sakė, valgydama žoles. Vėliau, išvykusi į Ameriką ir pasikeitusi vardą į Ann Warap, o ištekėjusi į Wigmore, lietuvė įkūrė tikrą žaliavalgių imperiją bei religinę organizaciją.
Dėl savo veiklos emigrantė buvo vertinama kontraversiškai ir patraukta baudžiamojon atsakomybėn, kuomet skelbėsi galinti pagydyti sunkiai sergančius ligonius kviečių želmenų sultimis. Pinigus iš pacientų ėmusi gyduolė iki teismo nurodymo tikino tėvus, kad jos sukurta mityba veikia taip gerai, jog vaikų net nereikės skiepyti. Nors jos idėjos tuo metu buvo gana eretiškos, keliaudama po įvairias šalis ir skaitydama jose paskaitas A.Wigmore sugebėjo žaliavalgystę išpopuliarinti visame pasaulyje.
Teigia žalumynais išsigydžiusi vėžį
Įvairiuose šaltiniuose teigiama, kad Annos vaikystė buvo itin sunki. Jos vardu pavadinto fondo svetainėje skelbiama, kad 1909-aisiais gimusi mergaitė buvo itin silpnos sveikatos ir gimė neišnešiota. Netrukus jos mama išvyko paskui tėvą į Ameriką, o mergaitę globoti paliko pribuvėjai Emilijai M.Repšienei. Ši moteris, kurią Anna vadino bobulyte, buvo žinoma kaimo gyduolė ir Pirmojo pasaulinio karo metais gydė kareivius.