Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Šiemet kariuomenę parėmė beveik 7 tūkst. žmonių, pernai – tik 977

Šiais metais už 2014 m. mokestinį laikotarpį 6862 gyventojai skyrė 2 proc. pajamų mokesčio dalį Lietuvos kariuomenei. Pernai tokius prašymus teikė 977 gyventojai. Už paramą šiemet planuojama Lietuvos kariams nupirkti kolimatorinių (optinių) taikiklių automatiniams ginklams ir naktinio matymo prietaisų.
Karys
Karys / KAM nuotr.

Už pernai žmonių skirtas lėšas buvo nupirkta 30 šarvinių liemenių. Vienos tokios liemenės kaina apie 1300 eurų. Jas vilki nacionalinių greitųjų pajėgų kariai iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo bataliono ir Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariai.

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas karių vardu dėkoja Lietuvos žmonėms, už kurių pervestas lėšas planuojama Lietuvos kariams nupirkti kolimatorinių (optinių) taikiklių automatiniams ginklams ir naktinio matymo prietaisų.

„Lietuvos žmonės gali didžiuotis, kad turi profesionalią ir patikimą kariuomenę. Todėl noriu padėkoti visiems žmonėms, kurie remia ir prisideda prie jos stiprinimo įvairiais būdais – ar palaikydami, ar savanoriškai atlikdami karo tarnybą, ar paremdami finansiškai. Mūsų šalies saugumą užtikrina tvirta kariuomenės ir visuomenės vienybė“,– sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

 

Prie krašto saugumo stiprinimo finansiškai gali prisidėti fiziniai ir juridiniai asmenys, skirdami tikslinę paramą Lietuvos kariuomenei, Krašto apsaugos ministerijai, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijai ir Vytauto Didžiojo karo muziejui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų