Pasak „Kauno dienos“, dar per apkaltos procesą kalbėdamas iš Seimo tribūnos A.Sacharukas užsiminė, kad tarp jo skriaudikų, tai yra apkaltos organizatorių, yra premjeras Andrius Kubilius, krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir vienas premjero patarėjas.
Be to, atvirais politiniais priešininkais A.Sacharuko paversti apkaltą rengę ir gynę konservatorius Kęstutis Masiulis bei socialdemokratas Vytenis Andriukaitis.
Aš padariau klaidą – iškart po apkaltos, jau tą pačią dieną, vadovaudamasis grynai savo emocijomis, pareiškiau garsiai, kad pateiksiu tokią medžiagą. Tvirtino A.Sacharukas.
Nors per apkaltą išsaugojęs mandatą Seimo narys žadėjo artimiausiu metu pateikti kompromituojančią informaciją apie kai kuriuos politikus, iki šiol to nepadarė.
Pasak dienraščio, ir jau nepadarys, nes tvirtina esąs atskirtas nuo galimybės surinkti įrodymus apie neteisėtą veiklą.
„Aš padariau klaidą – iškart po apkaltos, jau tą pačią dieną, vadovaudamasis grynai savo emocijomis, pareiškiau garsiai, kad pateiksiu tokią medžiagą. Bet buvo paskubėta priimti sprendimus, kurie mane atkirto nuo informacijos ir įrodymų surinkimo“, – tvirtino A.Sacharukas.
Jis priminė, kad netrukus po apkaltos jis buvo nušalintas nuo Seimo Operatyvinės veiklos parlamentinės kontrolės komisijos vadovo pareigų. Vėliau Seimo pirmininkės Irenos Degutienės sprendimu iš A.Sacharuko buvo atimta teisė dirbti su slapta informacija ir jis neteko galimybės dirbti parlamentiniame Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete.
„Iš manęs buvo atimtos visos priemonės, kurios būtų leidusios surinkti visus įrodymus, dokumentus ir kitą informaciją. Puikiai žinau apie kai kuriuos politikų nešvarius darbelius, tačiau pristigau įrodymų. Operatyviniai darbuotojai, kurie žadėjo liudyti, dabar jau to nebedarys, nes neturėdamas teisės dirbti su slapta informacija nebegaliu jų prikalbinti pateikti žinių apie korupciją ir visokias sąsajas su stambiu kapitalu ir oligarchija“, – aiškino A.Sacharukas.