SAM atstovai informavo, kad šiuo metu dar tik yra sprendžiama kokių veiksmų reikėtų imtis. Todėl darbo grupės nariai atkreipė dalyvių dėmesį į teisės aktus, kurie sako, kad „Jeigu įsiteisėjusiame teismo sprendime konstatuota, kad valstybės ar savivaldybės institucija ar įstaiga pažeidė įstatymus ar kitus teisės aktus, šioje valstybės ar savivaldybės institucijoje ar įstaigoje turi būti pradėtas valstybės tarnautojų, dėl kurių galimos kaltės buvo padaryti įsiteisėjusiame teismo sprendime konstatuoti įstatymų ar kitų teisės aktų pažeidimai, tarnybinio nusižengimo tyrimas“.
Taip pat ginant viešąjį interesą bei siekiant išvengti patraukimo atsakomybėn senaties termino pasibaigimo, buvo paraginta kuo greičiau imtis priemonių regreso tvarka reikalauti žalos atlyginimo iš žalą padariusių valstybės tarnautojų
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas 2013 m. lapkričio 4 d. konstatavo, kad SAM, sudariusi sutartį su bendrove „Etnomedijos Intercentras“ padarė esminius pažeidimus, kai ministerijos darbuotojai pažeidė sutarčių vykdymo principus – elgtis sąžiningai, bendradarbiauti ir kooperuotis, vykdyti sutarties įsipareigojimus kuo ekonomiškesniu būdu šaliai, neužtikrino tinkamo atliktų darbų finansavimo. Todėl teismas priėmė galutinę ir neskundžiamą nutartį, kuria buvo priteista daugiau nei 3 mln. litų suma UAB „Etnomedijos Intercentras“.
Seimo komisijos darbo grupė nusprendė prašyti sveikatos apsaugos ministrą užtikrinti greitą ir efektyvų tarnybinio nusižengimo tyrimą, nustatyti kaltus asmenis ir imtis priemonių, kad regreso tvarka iš jų būtų išieškota valstybei padaryta žala. Taip pat informacija bus perduota Lietuvos Respublikos generalinei prokuratūrai.