„Aš pažįstu žmoną, žinau, ką ji sugeba ir ką gali padaryti. Čia – kaip kova, kaip sporto varžybos tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“. O ką ji ten daro, ką dirba, niekas nieko nedomina, – teigė E.Miliutis. – Ne kiekvienas gali viską pasakyti tiesiai šviesiai, išreikšti mintis. Tam reikia ir sveikatos, ir drąsos“.
Jo teigimu, tai yra puolimas, o visas prieš ūkio ministrę nukreiptas akcijas organizuoja suinteresuoti asmenys.
Paklaustas, ar ministrė tariasi su juo prieš ką nors darydama, pavyzdžiui, prieš atleisdama „Verslios Lietuvos“ direktorių, B.Vėsaitės sutuoktinis atsakė: „Kaip ji su manim gali tartis – kas aš toks? Aš neturiu informacijos. Jeigu viskas būtų buvę gerai, jis būtų neparašęs pareiškimo.“
Jis sakė, kad kiekvienam vyrui linkėtų turėti tokią žmoną ir atsistatydinti iš ūkio ministro posto jos neskatinantis. „Tai – jos reikalas“, – sakė E.Miliutis.
Kas pretenduoja į B.Vėsaitės postą?
Tuo tarpu dienraštis „Lietuvos žinios“ rašo apie tai, kas galėtų užimti B.Vėsaitės postą. Dienraščio teigimu, kaip vienas iš realių pretendentų minimas buvęs Algirdo Brazausko Vyriausybės kancleris Antanas Zenonas Kaminskas. Taip pat minimos socialdemokratų deleguoto dabartinio ūkio viceministro Mariaus Busilo, Seimo narių Broniaus Bradausko ir Albino Mitrulevičiaus pavardės.
Socialdemokratų frakcijos Seime seniūnė Irena Šiaulienė aiškino, kad kandidatai gali būti renkami tiek iš Seimo narių, tiek iš specialistų.
„Kauno diena“ rašo, kad senieji socialdemokratai šiame poste regi B.Bradauską, tačiau šis išsitarė, kad ministru būti nenori. Minimos ir buvusio Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Nesteckio bei premjero patarėjo finansų klausimais Stasio Jakeliūno pavardės.
Neatmetama, kad į šį postą gali pretenduoti ir Darbo partija (leiboristai), tačiau socialdemokratai šio posto atiduoti neketina.