Tai „Lietuvos rytui“ tvirtino pats R.Čiupaila.
„Jos asmeninės problemos. Be mūsų dviejų, tame pokalbyje daugiau niekas nedalyvavo“, – sakė vidaus reikalų ministras.
Ministras teigė iš pradžių nesupratęs, dėl ko atvyko moteris, ir nesupratęs, „kad tai susiję su tuo žmogumi“.
R.Čiupaila tvirtino, kad po susitikimo su N.Ganusauskiene į policijos pareigūnus dėl pagalbos D.Ganusauskui nesikreipė: „Nekalbėjau su jokiais pareigūnais“.
Tuo metu N.Ganusauskienė laikraščiui pareiškė apskritai nebuvusi pas ministrą, nors apie tai, kad sutvarkė vyro problemas ministerijoje, kalbama, gyrėsi ne vienai draugei.
Buvusi D.Ganusausko žmona siūlė kreiptis į ministrą, jei šis patvirtino įvykus jų pokalbį: „Tai tuomet tegul ministras ir pasako, kokiu klausimu aš pas jį buvau“.
Moteris teigė, kad buvusio vyro problemos jai „kaip ir nelabai rūpi“.
Tuo metu po Kauną ėmė sklisti kalbos, jog kriminalistai piktinasi iš Vilniaus gavę nurodymą palikti Mongoliuką ramybėje.
D.Ganusauskas į teisėsaugininkų akiratį pastarąjį kartą buvo patekęs 2005 metų sausį. Tada jis apklaustas kaip įtariamasis skandalingoje 12 kg kokaino kontrabandos į Lietuvą byloje. Bet prieš teismą Mongoliukui stoti neteko.
Po to šis triskart teistas kaunietis dar buvo kviečiamas liudyti dėl nusikaltimų, prieš dešimtmetį įvykdytų Kaune.
N. ir D.Ganusauskai yra oficialiai išsiskyrę. Neatmetama, kad taip jie pasielgė dėl turto dalykų.
Mongoliukas su žmona skiriasi ne pirmą kartą. Jis taip pat pasielgė, kai įkliuvo dėl sukčiavimo dideliu mastu – kartu su Andriumi Jankevičiumi, pravarde Pšidzė, 1995 metų vasarį apgaule pasisavino bendrovės „Juozas“ vardu iš Lietuvos akcinio inovacinio banko Kauno filialo gautą pusės milijono JAV dolerių paskolą.
1996 metų rugsėjį D.Ganusauskas nuteistas 6 metams laisvės atėmimo, tačiau jo turtas nebuvo konfiskuotas.
Atlikdamas bausmę Alytaus pataisos namuose, kaunietis vėl vedė buvusią žmoną.
Antros grupės neįgaliuoju pripažintas D.Ganusauskas, teisėsaugos pareigūnų žiniomis, prekiauja nekilnojamuoju turtu. Jam priklauso bendrovė „Demanda“.