Vilniaus miesto tarybos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija savo kreipimesi rašo, kad nors frakcijos nariai supranta, kad sostinei reikalingas stadionas, tačiau įžvelgia ketinimus pirkti stadioną iš vieno pardavėjo ir neaiškiomis sąlygomis.
Esą tokią išvadą perša tai, kad sprendimo aiškinamajame rašte nurodyta, jog „apytikris lėšų poreikis yra 86 mln. Lt, o šio teisės akto iniciatoriai yra darbo grupė, sudaryta bendrovės „Nacionalinis futbolo stadionas“ kontroliniam akcijų paketui ir „Žalgirio“ stadionui įsigyti“.
TS-LKD frakcijos Vilniaus taryboje seniūno Vido Urbonavičiaus kreipimesi Antikorupcijos komisija raginama išsiaiškinti, ar toks projektas gali būti įgyvendintas atsižvelgiant į lėšų poreikį ir Vilniaus miesto biudžeto įsiskolinimus. Taip pat politikai abejoja, ar projekte nėra prielaidų korupcinei veiklai.
IV UEFA kategorijos stadione galėtų būti žaidžiamos aukščiausio lygio rungtynės. Anot sostinės mero Artūro Zuoko, vienos vietos kaina neturėtų viršyti 2,5 tūkst. eurų (apie 8,6 tūkst. Lt). Pastatytą stadioną savivaldybė išsipirktų per 10 metų, o jis kainuotų apie 20-25 mln. eurų (70-80 mln. Lt). Stadione turėtų būti ne mažiau nei 8 tūkst. vietų.
Stadionas turėtų atsirasti ant prekybinių patalpų pirmojo aukšto. Prekybos centrą statytų ir eksploatuotų teritorijos savininkai. Sklypas, kur yra ne tik „Žalgirio“ stadionas, bet ir Koncertų ir sporto rūmai, neveikiantis baseinas ir daugiau statinių, priklauso Ūkio banko investicinei grupei (ŪBIG).