02 27

Gal tik sutapimas? Prieš mero rinkimus – G.Palucko vizitas Panevėžyje

Vyriausybės vadovas Gintautas Paluckas penktadienį lankysis Panevėžyje – mieste, kurio gyventojai po dviejų savaičių rinks naują merą. Tarp kandidatų – ir socialdemokratas Saulius Raziūnas, su kuriuo premjeras susitiks savo vizito metu. 15min domėjosi, ar šis Vyriausybės vadovo vizitas susijęs su artėjančiais rinkimais ir savotiška parama savo partijos kandidatui.
Gintautas Paluckas
Gintautas Paluckas / Lukas Balandis / BNS nuotr.

G.Palucko vizitai Lietuvos regionuose kol kas netapo rutina – iki šiol tokį visos dienos vizitą jis turėjo tik Klaipėdoje.

Tačiau penktadienį jis viešės ir Panevėžyje, kur kovo 16 dieną vyks pirmalaikiai miesto mero rinkimai.

Panevėžio miesto mero rinkimuose dalyvauja ir socialdemokratų atstovas, vietos sporto centro direktorius Saulius Raziūnas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
LEA kviečia seną katilą keisti nauju šilumos siurbliu. Pasinaudojus skiriamomis dotacijomis galima sutaupyti net iki 90 proc. šilumos siurblio kainos
Reklama
6 Juodkalnijos perlai – kurį kurortą rinksitės jūs?
Reklama
Geras regėjimas be akinių ir kontaktinių lęšių – tik 699 Eur abiems akims, operaciją atliekant Vilniaus klinikoje „Naujas regėjimas“
Reklama
Gyvenimas ant upės kranto – Nemuno vingyje iškilo 38 sklypų kvartalas „Druskininkų slėnis“