Tradiciškai aktyviausiai galimybe balsuoti iš anksto naudojasi kurortiniuose miestuose registruoti rinkėjai: Neringoje (21,61 proc.), Birštone (11,65 proc.), Palangoje (10,03 proc.). Mažiausiai aktyvūs rinkėjai Vilniaus rajone (2,83 proc.), Šalčininkų rajone (3,01 proc.), Šiaulių rajone (3,07 proc.).
Pirmojo turo metu per tą patį laikotarpį iš anksto balsavo 136 tūkst. 484 arba 5,63 proc. rinkėjų. Bendras pirmojo turo išankstinio balsavimo aktyvumas kartu su specialiuose paštuose, namuose balsavusių rinkėjų balsais siekė 10,75 procento.
Penktadienis yra paskutinė diena rinkėjams, sekmadienį neturintiems galimybės atvykti į rinkimų apylinkę, balsuoti iš anksto. Tai galima padaryti šalies savivaldybėse iki 20 valandos.
Taip pat penktadienis yra paskutinė diena, kai balsuojama specialiuosiuose paštuose – ligoninėse, slaugos namuose, kariuomenėje, laisvės atėmimo įstaigose.
Penktadienį prasidėjo ir šeštadienį bus tęsiamas balsavimas namuose. Namuose balsuoja 70 metų ir vyresni rinkėjai, dėl sveikatos būklės negalintys atvykti į rinkimų apylinkę.
Taip pat tęsiamas balsavimas užsienyje diplomatinėse atstovybėse, čia bus galima balsuoti iki sekmadienio balsavimo pabaigos Lietuvos laiku.
Sekmadienį rinkimų dieną balsavimas apylinkėse vyks nuo 7 iki 20 valandos.
Prezidento rinkimų antrajame ture varžosi du daugiausia balsų per pirmąjį turą surinkę kandidatai: Seimo narė, buvusi finansų ministrė Ingrida Šimonytė ir ekonomistas Gitanas Nausėda.
Rinkimuose į Europos Parlamentą dalyvauja 16 partijų ir visuomeninių komitetų keliamų kandidatų sąrašų.
Lietuva į Europos Parlamentą renka 11 atstovų.