„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai
2020 07 30

Kaunietei gerą nuotaiką sugadino autobuso vairuotojas: speciali rankinė špicui neįtiko – liepė grįžti su narvu

4 kg sveriančio špico savininkė Monika po atostogų buvo nuostabios nuotaikos, kol nesusidūrė su „Kautros“ autobuso vairuotoju, turėjusiu ją nugabenti iš Druskininkų į Kauną. Šis nepanoro įsileisti merginos su augintiniu, nes pastarasis nebuvo uždarytas narve. „Patys nepaskaito taisyklių ir kelia problemas. Turėjau maldauti, kad priimtų“, – piktinosi Monika. „Kautra“ atsiprašė už šį nesusipratimą.
Monikas auginamas špicas, pasak autobuso vairuotojo, turėtų būti vežamas narve
Monikas auginamas špicas, pasak autobuso vairuotojo, turėtų būti vežamas narve / Skaitytojos Monikos nuotr.

Nusivylusi vairuotojo darbu, mergina kreipėsi į 15min. Pasak jos, istorija, nutikusi liepos 28 dieną apie 16 valandą, kartojasi jau ne pirmą kartą. Daugelis „Kautros“ vairuotojų, jos teigimu, nėra įsigilinę į augintinių vežimo autobusais taisykles, kuriose aiškiai apibrėžiama, kad speciali tara yra ne tik narvas, bet ir augintiniui gabenti skirta rankinė.

„Ne pirmas kartas kada sulaukiu priekaištų keliaudama su šunimi. Vežuosi jį specialioje tam pritaikytoje rankinėje, tačiau šįkart vairuotojas nenorėjo manęs įsileisti į autobusą. Padaviau įsigytą bilietą, o jis pradėjo aiškinti, šuns be narvo negalintis gabenti, nors tai yra dekoratyvinė veislė. Juokingiausia, kad turėjau išsimaldauti, jog leistų važiuoti. Tai mane labai papiktino, nes po atostogų buvau nuostabios nuotaikos, o čia kažkokia tamsuma žmonių, patys nepaskaitę taisyklių kelia problemas“, – stebėjosi Monika.

Jos augintinis sveria vos 4 kilogramus. Su juo mergina dažnai važinėjasi ne tik Kauno viešuoju transportu, bet ir tarpmiestiniais autobusais. Pasitaiko, kaip teigė skundo autorė, kad vairuotojai iš nežinojimo pradeda aiškinti, jog vežti gyvūną galima tik narvuose.

„Nėra to buvę, kad neįleistų, bet šįkart net liepė grąžinti bilietą ir grįžti įsigijus narvą. Viešbučiai įsileidžia su šunimi, o čia transportu negali viešuoju gabentis. Absurdas kažkoks“, – stebėjosi Monika.

Justinas Vadluga, UAB „Kautra“ marketingo vadybininkas pripažino, kad ši situacija įmonei yra žinoma. Pasak jo, gyvūnus autobusu vežtis galima tik specialioje taroje, iš kurios augintinis neištrūktų į saloną ar bagažinę. Šiuo atveju tara laikoma dėžutė, narvas, rankinė, kuprinė ar lagaminas, iš kurio augintinis negali lengvai išsmukti.

„Keliauti su augintiniais rankinėje leidžia taisyklės, tą ir darome – vežama tokiu atveju, tačiau pasitaiko, kai nutinka nesusipratimų. Mano žiniomis, šis konkretus atvejis toks ir buvo: vairuotojas keleivės rankinę galimai palaikė netinkama tara, dėl to gavome skundą. Apgailestaujame dėl šio atvejo“, – teigė J.Vadluga.

Pasak jo, keleivių, besivežančių gyvūnus, padaugėja šiltuoju metų laiku, kai įsibėgėja kelionės į pajūrį. Tokių problemų, kaip ši, pripažino „Kautros“ atstovas, yra buvę, dėl to įmonė nemažai investuoja ir didelį dėmesį skiria aptarnavimo kokybei. Kiekvienais metais vykdomi mokymai vairuotojams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“