Tiesa, jokių pakeitimų įstatyme nebuvo padaryta, nors Seimas parlamentarų siūlymus svarstydamas sugaišo gerą pusvalandį.
Seimui buvo siūloma nustatyti, kad gruodžio 15 d. būtų minima Lietuvos Respublikos teismų diena, balandžio 23 d – Lietuvos krepšinio diena, gruodžio 9 d. – Tarptautinė kovos su korupcija diena, o gegužės paskutinis penktadienis virstų Gerų žinių diena.
Be to, buvo siūloma numatyti, kad rugsėjo 8-ąją Lietuvoje būtų minima – Šilinė (Švč. Mergelės Marijos gimimo diena), Vytauto Didžiojo karūnavimo ir Padėkos už Lietuvos nepriklausomybės ir laisvės apgynimą diena, Tautos diena.
Antradienį Seimui buvo siūloma įteisinti ir dar dvi šventines nedarbo dienas – Vėlines ir Konstitucijos dieną, tačiau to padaryti taip pat neužteko balsų.
Savo ruožtu konservatorius Kęstutis Masiulis siūlė beveik 700 kartų bandytą keisti Atmintinų dienų įstatymą išvis panaikinti.
„Seimas Atmintinų dienų įstatymą jau keitė 691 kartą. Tai yra įstatymas lyderis pagal pakeitimus, pagal iniciatyvas. Kokių tik neteko girdėti idėjų. Tačiau aš esu įregistravęs pataisą ir siūlau Atmintinų dienų įstatymą išvis naikinti. Jis yra nereikalingas. Aš manau, kad gaisrininkai tikrai žinos, kada yra Florijono diena, o mes susiorientuosime, kada uždegti žvakutes ant artimųjų kapų, jei šio įstatymo ir visai nebus“, – sakė K.Masiulis.
Šiuo metu Atmintinų dienų įstatyme numatyta daugiau nei 50 įvairių minėtinų dienų.