Seimui pradėjus apkaltos procesą K.Pūkui, Konstitucinis Teismas turi pateikti išvadą, ar parlamento specialiosios tyrimo komisijos išvadoje nurodyti Seimo nario veiksmai prieštarauja Konstitucijai.
Į ketvirtadienio posėdį kviečiami Seimo atstovai, liudytojai, pats K.Pūkas. Kaip pranešė KT, apie posėdį šiuo metu nedarbingumo pažymėjimą turintis „Seimo narys K.Pūkas ir jo atstovai buvo tinkamai informuoti“.
Seimas dar gegužę kreipėsi į KT išvados dėl K. Pūko veiksmų, tačiau iki šiol negalėjo pradėti proceso dėl Seimo nario ilgalaikės ligos. Dėl parlamentaro ligos strigo ir Seime nagrinėjamas generalinio prokuroro Evaldo Pašilio prašymas panaikinti K.Pūko neliečiamybę byloje dėl galimo seksualinio priekabiavimo ir ginklo laikymo taisyklių pažeidimo.
Išvadą dėl K.Pūko imunitetą pateikti turinčiai komisijai šią savaitę kilo įtarimų dėl K.Pūko pateikiamų nedarbingumo pažymų teisėtumo, tad nutarta kreiptis į „Sodrą“, ar žurnalistų užfiksuotas tėvų sodyboje vadovaujantis stogo dengimo darbams Seimo narys nepažeidė ambulatorinės reabilitacijos tvarkos.
Prokurorai teigia, kad keturių nukentėjusiųjų liudijimai ir per ikiteisminį tyrimą gauti duomenys leidžia pagrįstai manyti, jog šių metų sausio–vasario mėnesiais K.Pūkas galėjo seksualiai priekabiauti prie pagal tarnybą priklausomų ir kitaip priklausomų asmenų.
K.Pūkas į Seimą išrinktas pagal partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašą daugiamandatėje apygardoje. K.Pūkas teigia, kad su juo dėl pažiūrų susidorojo politiniai oponentai.