Į Lietuvą atvežamoje parodoje eksponuojami privačios kolekcijos budistiniai paveikslai – tankos (tangwha). Tokio tipo paveikslai Korėjoje piešiami šimtmečius. Meistriškumo paslaptys perduodamos iš kartos į kartą – taip jos buvo išsaugotos iki šių dienų.
Budizmo idealai atskleidžiami ne tik paveikslų siužetuose. Tikėjimo filosofija labai svarbi mokant tapytojus, religinės idėjos įtakoja patį tapymo būdą.
Norint teisingai suprasti budistinį meną, būtina suvokti jo egzistavimo sąlygas ir paskirtį. Todėl kartu su paroda iš Korėjos atvyksta budistų vienuoliai, kurie ekspozicijos atidarymo metu lankytojams pasakos apie šią Lietuvoje mažai pažįstamą kultūrą, supažindins su tankų kūrimo technikomis.
Kauniečiai, norintys praktiškai išbandyti budistinio meno kūrybos technikas, galės dalyvauti VDU menų galerijoje „101“ organizuojamose kūrybinėse dirbtuvėse. Gegužės 6 dieną, 18 val. budistų vienuoliai mokys daryti sūtrų atspaudus ir jų perspaudimus, o gegužės 11-ąją – bus galima pasimokyti spalvingų Dančiongo raštų tapybos technikos.
Parodą bei edukacinę programą organizuoja Tarptautinė Kwan Um Zen mokykla Lietuvoje. Iš Kauno ji keliaus į Lenkiją, Vokietiją ir Prancūziją.