2020 03 15 /22:56

Koronavirusas Lietuvoje: „Wizzair“ stabdo skrydžius, „Atostogų parko“ lankytojai raginami stebėti sveikatą

Naujausiais duomenimis, Lietuvoje iki šios dienos iš viso užfiksuota 12 užsikrėtimo koronavirusu atvejų. Įskaitant ir užsikrėtusiąją šiaulietę, kuri jau pasveiko ir yra išleista namo. Visuomenės informavimo grupės pateiktais sekmadienio ryto duomenimis, iš viso jau yra ištirta 520 ėminių.
Koronavirusas
Koronavirusas / 123RF.com nuotr.

Šeštadienio vakarą Vyriausybė paskelbė, kad naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvoje įvedamas karantinas. Karantinas šalyje galios iki kovo 30 dienos 24 valandos.

Plačiau skaitykite čia: Karantinas kol kas – pusei mėnesio: ką nuo pirmadienio uždraudė Vyriausybė?

Įvedus karantiną, bus uždarytos parduotuvės, išskyrus maisto prekių bei vaistines, užsidarys barai, kavinės, nebus galima išvykti į užsienį.

Rūšiavimas
Naujausi viršuje
Naujausi apačioje

„Swedbank" padaliniuose bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę klientai

22:56

Dėl šalyje paskelbto karantino ir siekiant maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę nuo kovo 16 d. „Swedbank" padaliniuose bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę klientai. Padaliniuose bus teikiamos tik šios būtiniausios paslaugos: mokėjimo kortelių atsiėmimas, interneto banko identifikavimo priemonių išdavimas, kitos operacijos, kurių negalima atlikti nuotoliniu būdu, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Swedbank" klientų aptarnavimo padaliniai dirbs darbo dienomis nuo 10 iki 16 val. Atsižvelgiant į padėtį, kuri gali keistis, padalinių darbo laikas ateityje taip pat gali keistis, apie tai būtų informuota papildomai.

Kol karantino laikotarpiu neveiks prekybos centrai, nedirbs ir šie „Swedbank" klientų aptarnavimo padaliniai:

Vilniuje: Ozo g. 25 (PPC „Akropolis"); Ateities g. 91 (PC „Mandarinas"); Saltoniškių g. 9 (PPC „Panorama"); Vokiečių g. 26; P. Lukšio g. 23.

Kaune: Islandijos pl. 32 (PC „Mega"); K. Baršausko g. 66A (PC „Molas"); Savanorių pr. 346 (PC „Savas").

Klaipėdoje: H.Manto g. 90-1 (PC „Studlendas").

Primename, kad interneto banke ar išmaniojoje programėlėje gyventojai ras visas kasdienės bankininkystės funkcijas – čia galima pasitikrinti sąskaitos likutį, pervesti pinigų, sumokėti už paslaugas, užsisakyti debeto ar kredito kortelę ir gauti ją į namus paštu, pakeisti mokėjimo kortelės nustatymus ir kita.

„Wizz Air“ nuo antradienio stabdo skrydžius Lietuvoje

21:41

Skrydžių bendrovė „Wizz Air“ sekmadienį pranešė, kad nuo antradienio sustabdo visus skrydžius į Lietuvą ir iš jos.

Toks sprendimas priimtas, vyriausybėms uždarant sienas, siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą.

Tuo atveju, jeigu keleiviai bilietus įsigijo tiesiogiai wizzair.com svetainėje arba per aviakompanijos mobiliąja programėlę, 120 proc. sumokėtos sumos automatiškai bus grąžinta į jų „Wizz Air“ sąskaitas ir galios 24 mėnesius aviakompanijos paslaugoms ir produktams įsigyti.

Keleiviams atskiru laišku bus suteikta visa informacija apie reikiamus atlikti žingsnius norint susigrąžinti pinigus į banko sąskaitą. Šiuo atveju keleiviai atgaus 100 proc. sumokėtos sumos.

Keleiviai, kurie užsisakė bilietus per kelionių agentūras, įskaitant internetines kelionių agentūras, turėtų susisiekti su įmone, kurioje įsigijo bilietus.

Lietuvoje nuo pirmadienio įvedamas karantinas. Jo metu daugumai užsieniečių draudžiama atvykti į šalį, o daugumai lietuvių – išvykti iš Lietuvos. 

Visi, kurie kovo 10 – 12 dienomis lankėsi „Atostogų parke“, raginami stebėti savo būklę

20:47

Paaiškėjus, kad naujuoju koronavirusu (COVID-19) užsikrėtęs žmogus lankėsi „Atostogų parke“, jo administracija ragina visus, kurie čia lankėsi kovo 10 – 12 dienomis, stebėti savo sveikatą.

„Gerbiame visus sąmoningus žmones, kurie laikosi visų SAM ir Vyriausybės nurodymų ir rekomendacijų, esame sukrėsti žinios, kad kai kurie grįžę iš užsienio šalių jų nesilaiko. Tik atsakingas žmonių elgesys gali padėti suvaldyti COVID-19 viruso plitimą.

Nuo kovo 13 dienos „Atostogų parko“ Vandens ir pirčių erdvėje buvo teikiamos tik gydomosios procedūros – lankytojai į baseinus ir pirtis įleidžiami nebuvo“, – rašoma „Atostogų parko“ pranešime.

Yra nukelti ar atšaukti visi planuoti renginiai, atvykusiems viešbučio svečiams nemokamai suteikiama gydytojo konsultacija, matuojama kūno temperatūra ir nemokamai suteikiami gydomosios haloterapijos (druskų kambario) seansai.

„Raginame visus lankytojus, kurie lankėsi sveikatinimo ir gydymo komplekse „Atostogų parkas“ nuo kovo 10 iki kovo 12 dienos stebėti savo ir artimųjų sveikatos būklę, laikytis Vyriausybės rekomenduojamos saviizoliacijos ir saugoti aplinkinius“, – rašoma pranešime.

„Atostogų parko“ darbuotojams, galimai turėjusiems kontaktą su sergančiuoju, bus suteiktas nedarbingumas ir sudarytos sąlygos būtinai saviizoliacijai.

Nuo kovo 16 dienos vidurnakčio „Atostogų parkas“ laikinai sustabdo savo veiklą iki Vyriausybės paskelbto karantino pabaigos. Šiuo laikotarpiu numatyta išleisti vandenį iš visų vidaus ir lauko baseinų, atlikti sustiprintą visų „Atostogų parko“ patalpų dezinfekciją.

„Circle K" degalinės persitvarko, jų darbuotojai atskiriami stiklo pertvaromis

20:22

Lietuvai nuo vidurnakčio rengiantis gyventi karantino sąlygomis, „Circle K Lietuva“ tinklo degalinės imasi papildomų saugumo priemonių: organinio stiklo pertvaromis atskiria kasose dirbančius darbuotojus, uždaro vidines sėdimas poilsio zonas, vienkartinius kavos puodelius klientams paduos tik jų paprašius.

Bendrovė planuoja, kad visų pilno aptarnavimo degalinių kasose stiklo pertvaros bus įrengtos vėliausiai pirmadienį, dabar permatomos sienelės jau yra mažiausiai pusėje tinklo degalinių, teigiama „Circle K Lietuvos“ pranešime.

123rf.com nuotr. /Degalai
123rf.com nuotr. /Degalai

„Imamės griežtų priemonių, kad prisidėtume prie siekio stabdyti koronaviruso plitimą šalies teritorijoje. Pirmiausiai maksimaliai apribojame darbuotojo ir kliento kontaktą: juos skirs organinio stiklo siena, atstumą nuo kasos, panašiai kaip ir vaistinėse, žymės speciali dryžuota juosta. Uždarėme ir sėdimas poilsio zonas degalinių viduje“, – pranešime sakė „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.

Jo teigimu, dėl karantino ir rekomenduojamo darbo iš namų nuo pirmadienio keliaujančiųjų srautai turėtų sumažėti, tačiau visų užsukančių prašoma tarpusavyje laikytis bent metro rekomenduojamo atstumo, nesibūriuoti.

„Šviežiais kepiniais pradėjome prekiauti tik iš uždarų spintų, žnyples rekomenduojame liesti tik užsimovus vienkartines pirštines. Šalia kavos aparatų nelieka vienkartinių puodelių ir įrankių – juos paduosime individualiai klientui paprašius (...) Degalines ir atskiras jų zonas dezinfekuojame ne tik vykstant darbui, bet užsidarydami 10-15 minučių. Tai bus trumpalaikės, tačiau būtinos pertraukos higienai užtikrinti“, – atkreipia dėmesį S.Mačiukas.

„Circle K“ tinklo vadovas teigia, kad degalų trūkumo nepasijus.

„Nekasdieniam darbo režimui pradėjome ruoštis jau prieš kurį laiką, todėl esame užsitikrinę pakankamus degalų rezervus. Be to, nuolat palaikome ryšį su degalų gamintojais, kurių darbas, kaip ir krovininio transporto judėjimas, taip pat nesustos. Todėl skatiname vairuotojus elgtis ramiai, degalų yra ir bus“, – tvirtino S.Mačiukas.

Vairuotojai degalus skatinami piltis naudodami vienkartines pirštines, atsiskaityti už juos savitarnos terminaluose, jei įmanoma, mokėti ne grynaisiais, o bankine kortele. Karantino laikotarpiu „Circle K“ degalinės nepriims 100 eurų ir stambesnių kupiūrų.

Lietuvos Vyriausybė dėl koronaviruso plitimo nutarė nuo pirmadienį visoje šalyje įvesti karantiną.

Mokesčių inspekcija praneša apie lengvatas verslui

18:12

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), reaguodama į koronaviruso pandemijos sukeltus sunkumus verslui, praneša, kad dviems savaitėms, iki kovo 30 d., kol Lietuvoje galios karantinas, nukelia avansinio pelno mokesčio deklaravimo terminą.

Įmonės, kurios šiuo metu dėl COVID-19 susidūrė su veiklos iššūkiais ir nori avansinio pelno mokestį mokėti pagal numatomus rezultatus, pateikti deklaraciją turės ir daugiau laiko. VMI pratęsė terminą bei numato, jog už pirmąjį šių metų ketvirtį minėtą deklaraciją reikia pateikti ne iki kovo 16 d., o iki kovo 30 d.

Pelno mokesčio įstatyme nustatyta tvarka, visoms įmonėms, kurios per mokestinį laikotarpį apskaičiuoja mokestinį nuostolį, suteikiama galimybė perkelti susidariusius mokestinius nuostolius į kitus mokestinius laikotarpius ir jais susimažinti tais mokestiniais laikotarpiais apskaičiuotą apmokestinamąjį pelną.

VMI taip pat praneša, kad Mokesčių administravimo įstatymu įtvirtintos mokestinių prievolių įvykdymą palengvinančios nuostatos. Pavyzdžiui, esant laikiniems finansiniams sunkumams, mokesčių mokėtojai gali kreiptis į mokesčių administratorių su prašymu atidėti arba išdėstyti susidariusią skolą (mokestinę nepriemoką). Tokiu atveju su mokesčių mokėtoju sudaroma mokestinės paskolos sutartis (trump. MPS) ir mokesčiai mokami atidėtu (išdėstytu) sutartyje nustatytu grafiku.

Plečiant paramos priemones verslui, šiuo metu yra parengtas pasiūlymas, leisiantis MPS sudaryti ir dėl Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) įmokų, kurių mokėjimo terminas yra š. m. kovo 16 d. Tai leis verslui, susidūrusiam su veiklos iššūkiais dėl COVID-19, išdėstyti ir GPM įmokas dalimis bei jas mokėti sutartu grafiku.

Iki tol, kol bus priimti teisės aktai, kuriais numatyta išplėsti paramos priemones verslui bei leisti sudaryti mokestinės paskolos sutartį dėl GPM (kurio mokėjimo terminas yra š.m. kovo 16 d.), VMI šio mokesčio išieškojimo nevykdys.

Mokestinės paskolos sutarties sudarymas.  Prašymas MPS sudarymui bei kiti prašymo nagrinėjimui reikalingi dokumentai (dokumentuose nurodoma skolos suma, pageidaujamas atsiskaitymų grafikas bei priežastys, kodėl šiuo metu nėra galimybės padengti visos mokesčio sumos) priimami elektroniniu būdu per VMI portalo Mano VMI sritį. Priimant sprendimą dėl MPS sudarymo, VMI kiekvieną mokesčių mokėtojo prašymą ir situaciją vertina individualiai, remiantis pateikta informacija bei vadovaujantis patvirtintais kriterijais.

Sprendimo dėl mokėjimo atidėjimo ar išdėstymo dalimis priėmimas trunka iki 30 dienų (nuo prašymo ir kitų dokumentų pateikimo dienos). Paskelbus teigiamą sprendimą dėl mokėjimo išdėstymo ar atidėjimo, asmuo MPS turi sudaryti per 10 darbo dienų.

Daugiau informacijos apie MPS su mokesčių administratoriumi sudarymą čia.

Tais atvejais, kai mokesčių mokėtojai laikinai nevykdo veiklos (nesudaro ir nevykdo jokių sandorių; nevykdo atsiskaitymų su ūkio subjektais; negauna pajamų, išskyrus mokesčių mokėtojo banko sąskaitose esamų piniginių lėšų palūkanas), jie gali būti laikinai atleidžiami nuo mokesčio deklaracijos ir (arba) kitų teisės aktuose nurodytų dokumentų pateikimo.

Informaciją apie „Sodros" įmokų lengvatas bei atidėjimą rasite čia.

 

Šeimos gydytojai ir slaugytojai konsultuos ir pas specialistus siųs tik telefonu

17:36

Šeimos gydytojai ir slaugytojai išplatino atvirą laišką, kuriame praneša, kad nuo kovo 16 d. paskelbus karantiną Lietuvoje, Pirminės sveikatos priežiūros centrų, šeimos gydytojų ir slaugytojų darbo metodai keičiasi. 

Informuojama, kad:

  • Konsultacijos su šeimos gydytojais ir slaugytojomis bus vykdomos nuotoliniu būdu – naudosime telefonines konsultacijas. Tik su šeimos gydytojo leidimu bus galima atvykti į pirmines paslaugas teikiančią įstaigą. Gydytojas ar slaugytoja dėl būtino vizito į įstaigą jums perskambins ir kartu nuspręsite dėl tolimesnių veiksmų. 
  • Registruotis galėsite gydytojo nuotolinei konsultacijai.
  • Nuolat vartojamų vaistų receptai ir medicinos priemonės bus pratęsiamos nuotoliniu būdu.
  • Nedarbingumo pažymėjimai dėl karantino, traumos ar ligos bus išduodami nuotoliniu būdu.
  • Profilaktinės sveikatos patikros atidedamos.
  • Dėl planinių skiepijimų būtina visų pirma susisiekti su šeimos gydytoju.
  • Laboratoriniai tyrimai bus atliekami tik šeimos gydytojo sprendimu ir tik tiems kam būtina.
  • Planinės gydytojų specialistų konsultacijos atidedamos arba organizuojamos nuotoliniu būdu. Tik su gydytojo leidimu ir konkrečiu nustatytu laiku bus galima atvykti į įstaigą.
  • Planinės operacijos atidedamos.

„Regitra“ klientus aptarnaus tik skaitmeniniais kanalais

17:13

Vyriausybei priėmus sprendimą skelbti karantiną visoje šalyje, „Regitra“ klientų aptarnavimą perkelia į elektroninę erdvę.

Karantino laikotarpiu – nuo kovo 16 iki 30 dienos – asmenys fiziškai nebus aptarnaujami. Dėl šios priežasties atšaukiami visi iš anksto suplanuoti klientų vizitai padaliniuose, nevyks ir teorijos bei praktikos egzaminai, teigiama "Regitros" pranešime.

Po kovo 30 dienos suplanuoti egzaminai šiuo metu nėra atšaukiami. Tolimesni sprendimai priklausys nuo esamos situacijos šalyje. Nauji egzaminai iki atskiro sprendimo kol kas nėra planuojami. 

„Regitros“ teigimu, nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti Lietuvoje eksploatuotą automobilį ar pranešti apie jo pardavimą. Elektroninės paslaugos gali būti naudingos ir tais atvejais, jei asmuo prarado arba netyčia sugadino vairuotojo pažymėjimą, transporto priemonės registracijos liudijimą ar numerio ženklus.

Visi elektroniniai užsakymai bus pristatyti priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo - į siuntų savitarnos terminalus arba namus.

"Regitros" teigimu, šiuo metu įmonė deda visas pastangas ir ieško sprendimų, kad elektroninės paslaugos būtų prieinamos dar platesniam klientų ratui.

Lietuvos Vyriausybė dėl koronaviruso plitimo nutarė nuo pirmadienį visoje šalyje įvesti karantiną.

Trumpinamas „Maximos“ parduotuvių darbo laikas

15:34

Prekybos tinklas „Maxima“ praneša, kad nusprendė nuo pirmadienio, kovo 16 dienos, trumpinti savo parduotuvių darbo laiką.

Irtautė Ščerbavičienė, „Maximos“ operacijų vadovė teigė, kad pastarosiomis dienomis susiduriama su iššūkiu – itin išaugusia kai kurių prekių paklausa.

„Jau prieš kelias savaites gerokai padidinome prekių užsakymų kiekius savo tiekėjams ir kol kas prekių tikrai netrūksta. Svarbiausia, spėti jas, reaguojant į nuolat kintančią paklausą, pristatyti į parduotuves ir papildyti lentynas“, – pabrėžia „Maximos“ atstovė.

Pranešime žiniasklaidai taip pat rašoma, kad įvairūs paviršiai parduotuvėse, pavyzdžiui, krepšeliai, vežimėliai, rankenos, kortelių skaitytuvai yra dezinfekuojami penkis kartus per dieną. Kelis kartus per dieną valomi ir parduotuvių tualetai.

Dar trys atvejai

15:27

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien, kovo 15 d., Lietuvoje patvirtinti dar trys nauji koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai. Visi trys asmenys – neseniai grįžę iš užsienio. Taigi visi iki šiol infekcijos atvejai – įvežtiniai.

Patikslinama, kad vienas žmogus izoliuotas ir gydomas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, du – Vilniuje, Santaros klinikose.

Daugiau apie tai skaitykite čia.

„Akropoliuose“ dirbs „Maximos“ ir dar šis tas

15:25

„Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas atsiųstame pranešime teigia, kad „Akropoliuose“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose laikinai dirbs tik maža dalis prekybos vietų.

„Reaguojant į LR Vyriausybės nurodymus, „Akropolis Group“ valdomuose prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose laikinai, nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. imtinai, veiks „Maxima“ ir „Eurovaistinė“. Pirkėjus jos aptarnaus nuo 9 iki 20 val. „Akropoliuose“ taip pat, pagal individualiai nustatomą darbo grafiką, klientus aptarnaus dalis kitų maisto, veterinarijos ir optikos prekių pardavimo vietų, kurioms LR Vyriausybės nutarimu tai leidžiama. Likusios parduotuvės ir paslaugų teikėjai laikinai klientų neaptarnaus. Klientų saugumas mums yra svarbiausias prioritetas, visi kartu privalome atsižvelgti į valstybėje ir visame pasaulyje susiklosčiusios situacijos rimtumą, maksimaliai prisidėti prie taikomų prevencinių priemonių, užtikrinant gyventojų saugumą ir užkertant kelią viruso plitimui.

Atidžiai stebime situaciją, bendraujame su atsakingomis institucijomis. Prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose laikinai neveikiančių parduotuvių ir paslaugų teikimo vietų veikla bus atnaujinta pasibaigus nustatytam terminui, arba iš atsakingų instancijų gavus leidimą jų darbo atnaujinimui“, – teigė atstovas.

Paskutinis atnaujinimas 2020-03-15 15:25

Svarbiausia, ką reikia žinoti apie saviizoliaciją

  • Saviizoliacija privaloma visiems grįžusiems iš paveiktų teritorijų ar turėjusiems sąlytį su patvirtintu ar tikėtinu COVID-19 atveju. Jiems reikia 14 dienų likti namuose ir griežtai laikytis žemiau pateiktų principų:
  • sutarti su darbdaviu dėl darbo iš namų, t.y nuotoliniu būdu arba atostogų (kasmetinių arba nemokamų), nesant galimybės – išduodamas nedarbingumo pažymėjimas. Dėl jo kreiptis ne tiesiogiai einant į polikliniką, bet nuotoliniu būdu;
  • vengti socialinių kontaktų – nesilankyti viešose bei masinio susibūrimo vietose, nevažiuoti viešuoju transportu, nepriimti svečių namuose;
  • su drauge gyvenančiais artimaisiais stengtis išlaikyti saugų atstumą (bent iki 2 metrų), nepamiršti rankų higienos reikalavimų (plovimas su muilu ir vandeniu), dažnai vėdinti ir drėgnu būdu valyti patalpas;
  • būtinybės dėvėti medicininę kaukę, jei izoliavimosi laikotarpiu asmuo nejaučia ligos simptomų, nėra. Ji būtina tuo atveju, jei pasireiškia kvėpavimo takų infekcijos simptomai – pavyzdžiui, kosulys, dusulys ir kt.;
  • maistu ir kitais būtinaisiais poreikiais turėtų pasirūpinti šeimos nariai, kuriems nėra taikomos izoliavimo priemonės. Jei tokios galimybės nėra, rekomenduojama maistą užsakyti į namus. Pvz.: užsisakyti prekes per „Barborą“, kitas įmones arba prašyti, kad maisto produktų ar maisto atvežtų draugai arba artimieji ir paliktų prie durų;
  • perkelti visus suplanuotus vizitus pas gydytojus, odontologus ar iš anksto numatytas procedūras, kol nesibaigs saviizoliacijos laikotarpis;
  • tuo metu, jei žmogus nuolat vartoja vaistus, kuriuos jam būtina pratęsti, yra sudaryta galimybė į savo šeimos gydytoją kreiptis nuotoliniu būdu, t.y. be fizinio apsilankymo.
  • Visą šį laiką (14 d.) NVSC specialistai atlieka aktyvų asmens stebėjimą (su stebimu asmeniu susisiekia telefonu, el. paštu ir užrašo sveikatos būklę). Todėl privaloma, kad toks asmuo būtų nuolat pasiekiamas telefonu, el. paštu. Jis privalo kasdien matuotis temperatūrą, stebėti savo sveikatą.
  • Jei atsirastų koronavirusui būdingi simptomai (karščiavimas, kosulys, sunkesnis kvėpavimas), žmogus turėtų nedelsiant skambinti nemokamu 1808, pranešti susirgimo aplinkybes ir vykdyti medikų nurodymus.
  • Tuo atveju, jei per 14 dienų izoliavimosi laikotarpį ligos simptomai nepasireiškia, šis asmuo toliau nelaikomas turinčiu susirgimo riziką ir gali grįžti į įprastą gyvenimą.
  • Asmenims, turėjusiems sąlytį su didelės ar mažos rizikos sąlytį turėjusiais asmenimis, saviizoliacinės priemonės netaikomos. Pvz.: 3 iš 4 šeimos narių keliavo į COVID-19 paveiktą teritoriją, grįžusiems trims – saviizoliacija namuose, o ketvirtąjam (nebuvusiam toje teritorijoje), netaikomi saviizolaicijos apribojimai.
  • Už saviizoliacijos nesilaikymą, ypač, jei dėl to buvo užkrėsti kiti asmenys, gali grėsti ir baudžiamoji atsakomybė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis