Po ilgų veiksmų derinimų, skrydis įvyko. Baimintasi, kaip J.Džiugelio kūnas reaguos į nehermetišką lėktuvą, pakitusį slėgį. Tačiau baimintasi veltui. Pakilęs į 4 km aukštį, Justas kartu su net 6000 šuolių turėjusiu instruktoriumi Rolandu Buivydu pajuto tai, ką reiškia 5 minutes sklandyti ore. Kartu su šiuo tandemu šoko ir šuolį filmavo M.Pardo ir dar du instruktoriai.
Nusileidus ant žemės, J.Džiugelis šypsojosi, o pirmasis jo ištartas žodis buvo „Fantastika!“
„Super. Nerealu. Galiu pasakyti vieną, – kad skristi smagiau nei sėdėti. Gydytojai patikrino širdutę. Viskas gerai. Kaip po gero sporto. Sutariau, kad kitais metais vėl skrisiu“, – emocijomis po šuolio tryško J.Džiugelis.
Šuolį stebėjusi bei po jo Justo sveikatą patikrinusi greitosios medicinos pagalbos komanda patikino, jog vaikino būklė – gera. Šuolininkui įteiktas ir pirmojo šuolio diplomas.
Super. Nerealu. Galiu pasakyti vieną, – kad skristi smagiau nei sėdėti.
Paklaustas, ar pažįsta daugiau neįgaliųjų, norinčių išbandyti šuolį parašiutu, iššūkių nebijantis J.Džiugelis patikino, jog jų tikrai yra: „Niekam nesakiau, ką žadu daryti. Tik į internetą įkėliau nuotrauką, kurioje aš prie lėktuvo. Pasipylė komentarai, iš kurių ir suvokiau, kiek daug likimo brolių apie tai svajoja“.
J.Džiugelio komandos narė Žydrė Gedrimaitė netgi patikino sieksianti, jog šis istorinis įvykis būtų užfiksuotas kaip rekordas.
Šiek tiek apie patį Justą Džiugelį:
Justo Džiugelio vaikystė prabėgo netoli Vilniaus esančiame Lindiniškių kaime. 1994 metais jis pradėjo lankyti Vilniaus Tuskulėnų vidurinę mokyklą. Dėl fizinės negalios jam buvo paskirta namų mokymo programa, pagal kurią mokėsi 10 metų. 2005-2007 metais nuotoliniu būdu mokslus jis tęsė Vilniaus Ozo vidurinėje mokykloje. 2006-2007 metais dirbo Valakupių reabilitacijos centre – kompiuterinio raštingumo ir internetinių puslapių kūrimo programos mokytoju.
Nuo 2006 metų įsteigė įmonę: telekomunikacinių priemonių mažmeninės prekybos ir remonto srityje. Nuo 2009 metų tapo savininku ir vadovu įmonės, kuri tarptautinėje rinkoje yra žinoma kaip IT įrangos didmeninę prekybą plėtojanti bendrovė. Veikla orientuota į prekybą mobiliaisiais telefonais, žaidimų konsolėmis ir plataus vartojimo elektronikos įrenginiais.
Nors verslas einasi banguotai, gerai, kad bangos nėra didelės.
2009 metais studijavo finansus Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje, pagal ištęstinę studijų formą. 2013 metais įsteigė įmonę Lenkijoje. Veikla – IT įrangos eksportas į ES šalis. Įmonės metinė apyvarta - 15 milijonų eurų. Kaip pats Justas teigia, nors verslas einasi banguotai, gerai, kad bangos nėra didelės.
Nuo 2014 metų – steigėjas ir vadovas VšĮ „Baltijos ugdymo centro“. Šios organizacijos tikslai: visuomenės požiūrio į negalią keitimas; vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, integracija į visuomenę; sukurti galimybes vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, mokytis bendrojo lavinimo klasėse.
Nuo 2015 m. pradėjo aktyvią veiklą NVO sektoriuje ir visuomenėje. Kviečiamas į įvairias konferencijas. Spalio pradžioje sakė kalbą Europos Parlamente Briuselyje, kur pristatė „Baltijos ugdymo centro“ bei jo mokyklos koncepciją.