„Pasirašyti teikiant šį projektą pasiūlė kolegė Rimantė Šalaševičiūtė. Pasirašė visų frakcijų atstovės, moterys. Matyt, dėl to, kad mums iš tiesų rūpi mūsų visuomenės savijauta, psichinė sveikata ir būtent todėl inicijuojame tokį projektą.“
Seimo narė prisipažino, kad ši iniciatyva jai iš pradžių pasirodė keistoka, nes įprasta, kad kasdien mus pasiekia daug neigiamos informacijos. Šia viena diena norima parodyti visuomenei ir žiniasklaidai, kad yra daug gerų žinių, kurias mes per mažai skelbiame.
Yra daugybė gerų žinių, mes jas per mažai skelbiame. Sukurti labiau optimistinę situaciją – tai yra svarbu. Tokią mintį patvirtino ir psichologai, kurie mano, kad mes gyvename pesimistinėje visuomenėje, – sakė D. Kuodytė.
„Yra daugybė gerų žinių, mes jas per mažai skelbiame. Sukurti labiau optimistinę situaciją – tai yra svarbu. Tokią mintį patvirtino ir psichologai, kurie mano, kad mes gyvename pesimistinėje visuomenėje“, – „Žinių radijo“ laidoje „Ryto espresso“ sakė D. Kuodytė.
Seimo narės tikinimu, atmintinos dienos nėra blogos dienos, tad ne taip svarbu, ar jų bus 60 ar 61: „Tai darbo dienos. Jei tai būtų nedarbo dienos, tuomet suprasčiau.“
Šio projekto iniciatoriai nesitiki pakeisti visuomenės ar žiniasklaidos, tiesiog norima daugiau gerų žinių išvysti pirmuose laikraščių puslapiuose, portalų topuose. D. Kuodytės teigimu, jokios prievartos nebus: skelbti geras žinias tądien nebus privaloma, tik rekomenduotina.
Jei projektas būtų patvirtintas, šiemet Gerų žinių diena būtų minima gegužės 30 d.