„Netekome išmintingo, atsakingo ir diplomatiško politiko, kuris Lietuvai dirbo daugelį metų. Jo indėlis į užsienio politiką ir sugebėjimas ieškoti valstybinio sutarimo svariai pasitarnavo mūsų šaliai. Nuoširdžiai užjaučiu Justino Karoso šeimą, artimuosius ir bedražygius", – sakė D.Grybauskaitė.
Seimo pirmininkė Irena Degutienė savo ir viso parlamento vardu taip pat pareiškė užuojautą dėl Seimo nario profesoriaus Justino Karoso mirties, teigiama išpaltintame pranešime spaudai
„Velionio biografija itin turtinga aktyvios veiklos – mokslinės, politinės, visuomeninės. Tačiau, manau, ryškiausias bruožas, visada lydėsiantis Justino Karoso atminimą, – Jo tolerancija, profesinė ir žmogiškoji kultūra, pagarba kitaip mąstančiam, gebėjimas ir noras kalbėtis, išgirsti ir suprasti. Šių nuostatų vedamas, a.a. Justinas Karosas profesoriavo Vilniaus universitete, aktyviai siekė savo partijos savarankiškumo ir dirbo partinį darbą, beveik dvidešimt metų darbavosi Lietuvos Respublikos Seime“, – užuojautoje teigė I.Degutienė.
Seimo pirmininkė pažymėjo, kad Velionio komentarai ir pasisakymai užsienio politikos ir bendraisiais šalies gyvenimo klausimais būdavo santūrūs ir diplomatiški, pagarbūs ir korektiški.
„Už visa tai, už gražius ir prasmingus darbus, už darbštumą ir pagarbą žmonėms, Velionis visada buvo gerbiamas tiek savų rinkėjų bei kolegų, tiek ir kitaip mąstančių žmonių. Telydi ir ateityje ši pagarba ir dėkingumas Velionio Justino Karoso vardą ir atminimą“, – užuojautoje teigė I.Degutienė.