Įstaigos, kurios galės priimti pacientus gydymui, išdėstytos pagal prioriteto eilę:
- VšĮ Abromiškių reabilitacinė ligoninė (ne mažiau kaip 100 lovų);
- VšĮ Palangos Reabilitacijos ligoninė (ne mažiau kaip 70 lovų);
- AB „Eglės“ sanatorija (Druskininkai) (ne mažiau kaip 270 lovų);
- VšĮ „Tulpė“ (ne mažiau kaip 40 lovų);
- AB „Versmė“ (ne mažiau kaip 50 lovų);
- UAB „Palangos žvorūnė“ (ne mažiau kaip 160 lovų);
- UAB „Palangos Linas“ (ne mažiau kaip 50 lovų);
- UAB „Draugystės sanatorija“ (ne mažiau kaip 70 lovų);
- UAB ,,Upa MCT“ (ne mažiau kaip 40 lovų);
- VšĮ Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ (ne mažiau kaip 50 lovų).
Bendras lovų skaičius reabilitacijos įstaigose siekia 900. Likus ne daugiau kaip 30 proc. laisvų lovų, apie tai elektroniniu paštu ir telefonu reabilitacijos įstaigos turės informuoti kitą medicininės reabilitacijos įstaigą pagal prioriteto eilę ir Sveikatos apsaugos ministeriją (SAM).
Jei reabilitacijos įstaiga neturės galimybės laiku įsigyti vaistinių preparatų ar medicinos prietaisų, reikalingų koronaviruso infekcija sergančių pacientų gydymui, tuomet turėtų kreiptis į SAM. Tokiu atveju priemonės būtų skiriamos iš Ekstremalių sveikatai situacijų centro (ESSC) atsargų rezervo. Jeigu reikiamų priemonių ESSC neturėtų, tuomet reikėtų kreiptis į gydymo įstaigą, iš kurios buvo perkeliamas pacientas.
Siekiant išvengti koronaviruso plitimo, reabilitacijos įstaigos turės užtikrinti, kad pacientai, kuriems asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos dėl koronaviruso infekcijos, būtų atskirti nuo kitų pacientų.
Pacientus pervežti į medicininės reabilitacijos įstaigas turėtų gydymo įstaiga, kurioje pieš tai jis gydėsi. Vėliau ši gydymo įstaiga, iš kurios perkeliamas pacientas, turėtų konsultuoti reabilitacijos įstaigos sveikatos priežiūros specialistus. Paciento būklei pablogėjus, žmogus turėtų būti grąžinamas į aktyviojo gydymo paslaugas teikiančią gydymo įstaigą.