„Nauja patirtis man buvo bibliotekos sisteminimas – knygų rikiavimas pagal abėcėlę ir jų numeravimas, taip pat padėjau rengti piešinių parodą Vilniaus dailės akademijoje. Su ornitologais ir kolegomis iš kultūrinio rezervato direkcijos valiau inkilus Kalnų parke, dalyvavau teritorijos apžiūrose su inspektoriumi. Sužinojau daug naujų dalykų apie Vilniaus miesto istoriją, ypatingai susijusią su dabartinio kultūrinio rezervato teritorijoje buvusiais ir esančiais objektais“, – nesustodamas apie savanorystę Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijoje pasakoja D.Kaliničenko.
Be to, savanoris prisipažino, kad taip pat užsiėmė vertimu į anglų kalbą, ieškojo informacijos internete ir skaitmenino įvairius straipsnius.
Be to, savanoris prisipažino, kad taip pat užsiėmė vertimu į anglų kalbą, ieškojo informacijos internete ir skaitmenino įvairius straipsnius.
„Kultūrinio rezervato direkcija – tai vieta, kurioje yra galimybė įgyti įvairiausios patirties – pradedant aplinkos tvarkymu ir priežiūra, baigiant administraciniais darbais ir dalyvavimu kultūriniuose renginiuose“, – tikino visaginietis.
D.Kaliničenko mano, kad nepaisant to, jog dabartinis turimas darbas ir nėra susijęs su savanoriška veikla rezervate, pastaroji tikrai praturtina jo turimą CV.
„Siūlau išbandyti naują veiklą, nes tai galimybė tobulėti ir sužinoti naujų dalykų“, – žinią dėl savanorystės abejojantiems vaikinams ir merginoms siunčia Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijoje savanoriavęs jaunuolis.
Sužinok daugiau – junkis prie Jaunimo savanoriškos tarnybos Facebook paskyros.