Tarybos posėdyje pritarta pasiūlymui, kad prie Talkšos ežero būtų galima įrengti lauko gimnastikos treniruoklių kompleksą. Dėl visuomenės sveikatinimo niekam salėje abejonių nekilo. Situacija komplikavosi, kai atėjo laikas balsuoti dėl autobusų bilietėlių branginimo. Tiesa, ne dėl visų, o tik tų, kurie yra pardavinėjami pačiuose autobusuose.
Opozicija siūlymą branginti autobusuose parduodamus bilietėlius vertina kaip pirmą žingsnį į visuotinį keleivių pervežimo paslaugos kainos didinimą.
Motyvuojama tuo, kad vairuotojams tai yra papildomas apsunkinimas tiesioginiame darbe, todėl bilietėlis autobuse neva turėtų kainuoti gerokai brangiau. Paskaičiuota, kad autobusuose parduodama apie 37 procentai visų bilietėlių.
Šiuo metu autobusuose už vienkartinį bilietą keleiviai moka po 1,80 lito. Kioske arba kitose pardavimo vietose už analogišką bilietą keleiviai moka 1,70 lito. Siūlyta nauja kaina autobuse – 2,50 lito. Pensininkams, moksleiviams ir studentams vienkartinį bilietą autobuse siūlyta branginti iki 1,25 lito.
Aiškinama, kad gerokai pabranginus autobuse parduodamus bilietėlius bendrovė „Busturas“ pelno negautų. Tiesiog didžioji dalis keleivių pirktų juos kioskuose.
Opozicijos atstovai, kilus diskusijoms šiuo klausimu, išėjo iš posėdžių salės. Posėdis nutrauktas, nes be opozicijos atstovų nesusidaro kvorumas. Opozicija siūlymą branginti autobusuose parduodamus bilietėlius vertina kaip pirmą žingsnį į visuotinį keleivių pervežimo paslaugos kainos didinimą.
15min.lt primena, kad Šiaulių miesto tarybos sprendimu nuo vasario mėnesio Šiauliuose nebeliko privačių maršrutinių autobusų. Panaikinus bendrovės „Busturas“ konkurentus, buvo kalbama, kad keleivių pervežimas nebrangs.