XIX amžiuje pastatyti Tiškevičių rūmai 2002 metais Vyriausybės nutarimu 99 metams buvo perduoti Lietuvos bajorų karališkajai sąjungai, prieš metus juos perėmė Vilniaus miesto savivaldybė. Bendruomenės ir Vilniaus arkivyskupijos kurijos iniciatyva, buvo surinkta 80 tūkst. litų (23,2 tūkst. eurų), kurie bus panaudoti kaip privalomas 10 proc. indėlis tvarkant koplyčią už Europos Sąjungos pinigus.
Garsiai didikų giminei Trakų Vokė ir Lentvaris (čia grafai taip pat pastatė bažnyčią) priklausė nuo 1850 metų – teigiama, kad koplyčia Trakų Vokėje statyta apie 1870-uosius, nors lenkiškuose šaltiniuose minimi ir ankstesni – 1856 metai.
Panerių seniūnijos vietos bendruomenės tarybos pirmininkės Jadvygos Chludok teigimu, koplyčia, į kurią perkeltas ir Tiškevičių giminės mauzoliejus, buvo pirmasis dvarvietėje atsiradęs pastatas, nes iš čia Voložino persikėlę Tiškevičiai pradžioje gyveno mediniame, dar ir dabar išlikusiame iš Liudviko Dombrovskio pirktame dvarelyje. Vėliau, 1876-1880 metais italų architektas Oleandro Marconi, sekdamas Varšuvos karalių rezidencijos pavyzdžiu, suprojektavo puošnius rūmus.