Registrų centro duomenimis, 49-erių D.Lukoševičius vasario 5 dieną buvo paskirtas Geležinkelių aplinkosaugos centro direktoriumi. Jis šiose pareigose pakeitė nuo 2014 metų birželio įmonei vadovavusį Laimutį Ivanauską.
„Lietuvos geležinkelių“ atstovas spaudai Vidmantas Gudas BNS informavo, kad D.Lukoševičius nuo 2014 metų dirbo Geležinkelių aplinkosaugos centro direktoriaus pavaduotoju.
2012-ųjų sausį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai sulaikė tuometį urėdą D.Lukoševičių ir du jo pavaldinius – Krekenavos girininką Joną Leiką bei miško apsaugos inžinierių Kornelijų Alekną. Kaip skelbė „Panevėžio balsas“, visi trys miškininkai buvo teisiami dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir svetimo turto iššvaistymą – į privačios medžioklės plotus Širvintų rajone išvežtus 9 danielius.
2012 metų lapkritį Panevėžio miesto apylinkės teismas kaltais dėl piktnaudžiavimo tarnyba, turto iššvaistymo ir dokumentų suklastojimo pripažino D.Lukoševičių ir du jo pavaldinius. Buvusiam urėdui skirta beveik 2 tūkst. eurų, J.Leikai – 1,2 tūkst. eurų, K.Aleknai – 753 eurų baudas.
Dalyvavo ir kitoje byloje?
„Panevėžio balsas“ teigimu, D.Lukoševičiaus pavardė taip pat figūravo ir su buvusio Seimo nario Vito Matuzo šeima siejamoje byloje. Ilgametis urėdas buvo įtariamas, kad piktnaudžiaudamas užimamomis pareigomis ir veikiamas V.Matuzo sudarė išskirtines sąlygas žemės ūkio kooperatyvui „Dobilas“ neteisėtai laimėti organizuojamą miško valymo ūkinių paslaugų pirkimo konkursą, kurio vertė tuomet buvo 18,3 tūkst. eurų.
Geležinkelių aplinkosaugos centras užsiima atliekų tvarkymu ir logistika, prižiūri nuotekų valymo įrenginius, eksploatuoja, saugo ir prižiūri geležinkelio juostos apsauginius miškus ir želdinius.