Pagrindinis priekaištas kontrolieriui buvo tas, kad Š.Skučas kelias dienas nepasirodė darbe. O tokios pravaikštos esą yra pakankama priežastis jį atleisti.
Tačiau pats Š.Skučas tvirtina nebuvęs informuotas, kada turi grįžti į darbą, o savivaldybėje pasirodęs vos gavęs pranešimą apie tai. Šį sprendimą jis ketina vėl skųsti teismui ir yra tikras, kad vėl grįš į darbą.
Tą akcentavo ir tarybos „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos vadovas Bronius Cicėnas. Jis siūlė galutinį sprendimą priimti tik pasibaigus teisminiams procesams. Šiuo metu teismo sprendimas grąžinti kontrolierių į darbą yra apskųstas aukštesnės instancijos teismui.
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos vadovas Vidas Urbonavičius pastebėjo, kad „susidorojimas prasidėjo nuo žymiojo tyrimo dėl „Vilniaus energijos“. „Teismo procesas buvo rašytinis, todėl kontrolierių galima kaltinti tik tuo, kad jis neturėjo šešto jausmo, kada jis turi grįžti į darbą“, – kalbėjo V.Urbonavičius.
Tačiau tokie pasisakymai tarybai įtakos neturėjo, daugumo jos narių nutarė, kad Š.Skučo, einančio kontrolieriaus pareigas, matyti nenori. Pačiam Š.Skučui pasiteisinti tribūna nebuvo suteikta.
Labiausiai Š.Skučas išgarsėjo, kai slapta įrašė savo pokalbį su tuometiniu Vilniaus meru Viliumi Navicku, kuriame pastarasis „mokė“ kontrolierių daryti valdantiesiems palankius tyrimus. Pokalbis pasklido viešoje erdvėje ir šis skandalas V.Navickui kainavo narystę TS-LKD partijoje bei mero kėdę.