03 16

Vilnietiškas „modernumas“: eismą ribojantys stulpeliai Gedimino prospekte be žmogaus rankos neveikia

Jau daugybę metų Vilniaus Gedimino prospekto dalyje nuo Katedros aikštės iki Vilniaus gatvės eismą riboja specialūs stulpeliai, kylantys iš grindinio. Juos įrengiant kalbėta, koks tai modernus sprendimas. Tačiau dabar šis „modernumas“ neretam vilniečiui kelia šypseną, kadangi modernieji stulpeliai be darbuotojų rankos nei pakyla, nei nusileidžia. Dar kitaip atrodo ribojimui skirti įrenginiai iš šalutinių gatvių į prospektą – juos kaskart reikia susukti rankomis.
Stulpeliai Gedimino prospekte ir darbuotojai prie jų
Stulpeliai Gedimino prospekte ir darbuotojai prie jų / 15min skaitytojo Artūro nuotr.

Kelia ir juoką, ir nepasitenkinimą

„Apie niekam nereikalingų darbų vykdymą išmaniajame Vilniaus mieste“, – taip apibūdino nuolat stebimą procesą vilnietis Artūras.

Jis sako, kad vaizdas, kai kiekvieną vakarą atvažiuoja net dviejų savivaldybės įmonių darbuotojai, kelia ir šypseną, ir graudulį. Nes esą jis niekaip nesiderina su Vilniaus kaip modernaus, išmanaus miesto kuriamu įvaizdžiu.

„Kiekvieną vakarą atvažiuoja JUDU atstovas įjungti pakeliamų užtvarų ties įvažiavimu į Gedimino prospektą, prie arkikatedros.

Kiekvieną vakarą atvažiuoja „Grindos“ darbuotojai, kad prisuktų stulpelius ties kitais įvažiavimais į Gedimino prospektą, iš šalutinių gatvių. Visi turi darbų, bet gyventojai už tai susimoka“, – ironizavo vilnietis.

Išties šie stulpeliai, kurie nuo 19 val. iki 4 val. darbo dienomis ir visą parą savaitgaliais bei per šventes, draudžia automobilių eismą Gedimino prospekte, reikalauja rankų darbo. Tiesa, vieni daugiau, kiti mažiau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis