Norintieji pakliūti į šventę turėjo apsišarvuoti kantrybe – automobilių grūstys aplinkinėse gatvėse susidarė dar gerokai iki oro uosto. Tikimasi, kad šventėje apsilankys apie 10 tūkst. aviacijos mylėtojų.
Nuo 11 val. vilniečiai ir miesto svečiai galėjo apžiūrėti aviacijos techniką: oro uosto techniką, aviamodelius, parašiutus, karšto oro balioną, skraidykles, parasparnius, ultralengvuosius ir akrobatinius lėktuvus, sklandytuvus, senovinius orlaivius, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Aviacijos rinktinės bei Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orlaivius.
Prieš pat vidurdienį prasidėjo aviacijos šou – savotiška muzikinė programa. Pirmiausiai buvo suplanuota retai Lietuvos padangėje matomo akrobatinio skraidymo meistro Jurgio Kairio skrydžio simfonija, tačiau, Turkijoje sugedus jo lėktuvui „Su-26“, kilo grėsmė, kad pilotas išvis nepasirodys. Vis dėlto J.Kairys sugrįžo ir popietę skrido su kitu lėktuvu.
Šventės programoje buvo akrobatinio skraidymo čempionų grupės oro opera (trijų lėktuvų skrydis rikiuotėje ir sudėtingos akrobatinės figūros), „oro traukinys“ ir sklandytuvų džiazas (dviejų lėktuvu traukiamų sklandytuvų skrydis), akrobatinio skraidymo meistro, septyniskart Lietuvos čempiono Eltono Meleckio solo lėktuvu „Su-26M“, kuris dėl margų šonų dar vadinamas „Baltuoju tigru“, parašiutininkų grupės valsas „Padangių gėlės“ – jie nusileido iš 1000 metrų aukščio su plevėsuojančiomis Lietuvos, Vilniaus miesto, Lietuvos karinių oro pajėgų ir Lietuvos aeroklubo vėliavomis.
Karinės oro pajėgos surengė skrydžių maršą – parodė, kas dažniausiai nematoma. 20 minučių programoje kariai pademonstravo, kaip sraigtasparniu „Mi-8“ atlieka specialiąsias – žmonių gelbėjimo ir gaisrų gesinimo – operacijas.
Su darbo kasdienybe netradiciškai – sraigtasparnių polka – polka supažindino pasieniečių Aviacijos rinktinės pareigūnai. Jie atliko parodomąjį įsivaizduojamo pasienio ruožo stebėjimą ir pademonstravo improvizuotas akrobatines figūras šiuolaikiškais sraigtasparniais „Eurocopter“.
NATO oro policijos funkcijas vykdantys naikintuvai „sušoko“ kankaną, mažesni orlaiviai (skraidyklės, parasparniai ir ultralengvieji orlaiviai) – fokstrotą, pasaulio ir Europos čempionatų prizininkai aviamodeliuotojai su pasaulio čempionu Donatu Paužuoliu priekyje – flamenko.
Aviacijos šventę surengė Lietuvos aeroklubas, Tarptautinis Vilniaus oro uostas ir valstybės įmonė „Oro navigacija“.