Jis prašo jo parlamentaro mandatą panaikinti nuo balandžio 6-osios.
Tai septintasis šios kadencijos Seimo narys atsisakantis mandato. Anksčiau dėl įvairių priežasčių tai padarė Laima Liucija Andrikienė, Kristijonas Bartoševičius, Antanas Guoga, Ramūnas Karbauskis, Arvydas Nekrošius, Stasys Šedbaras.
M.Majauskas kovo 30 dieną viešai pranešė atsisakantis parlamentaro mandato, nes nutarė grįžti dirbti į privatų sektorių.
Praėjusią savaitę M.Majauskas Seime žurnalistams sakė sulaukęs kelių politinių organizacijų siūlymų prisidėti prie jų, tačiau artimiausiais metais dalyvauti politikoje neplanuojantis.
Į parlamentą jis išrinktas pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatų sąrašą, tad jo vietą Seime turėtų užimti kitas po brūkšnio likęs politikas – žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.
Pernai gruodžio pradžioje politikas pašalintas iš TS-LKD, nes nevykdė partijos prezidiumo įpareigojimo ir su Vyriausybe nesuderino siūlymų dėl pridėtinės vertės mokesčio lengvatų.
Netrukus po to M.Majauskas atsistatydino iš Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkų, pasitraukė iš TS-LKD frakcijos Seime.
Pastaruoju metu jis dirbo Mišrioje Seimo narių grupėje, priklausė Kultūros komitetui.
Kovo pradžioje M.Majauskas dalyvavo Vilniaus miesto mero rinkimuose, bet surinkęs 10,65 proc. balsų liko trečias.