Pasak dienraščio „Lietuvos rytas“, S.Kaušinis pasiūlė kontrolierei imtis priemonių tobulinant reklamą reguliuojančius teisės aktus. Anot jo, elgesys su mirusiojo kūnu yra griežtai apibrėžtas lietuvių kultūroje, laidojimo papročiai formavosi tūkstantmečius. Todėl, pavyzdžiui, lavono su krepšinio kamuoliu rankoje atvaizdas destruktyviai veikia mūsų psichiką.
Jo teigimu, įvairiose pozose sustingusių mirusių žmonių kūnų atvaizdai daro neigiamą poveikį nepilnamečiams, be to, kenkia tautos moralei ir prieštarauja valstybės politikai.
Parodą surengusios įmonės „Makrokoncertas“ atstovas Aivaras Gelžinis dienraščiui nurodė, kad visa informacija apie parodos reklamą yra komercinė paslaptis.
Lietuvos bioetikos komiteto skundą dėl parodos „The Human Body Exhibition“ šiuo metu jau nagrinėja žurnalistų etikos inspektorė Zita Zamžickienė.
Šiame skunde rašoma, jog ši paroda yra nepriimtina, nes joje demonstruojami kūnai gauti be pačių žmonių ar jų artimųjų sutikimo. Komiteto nariai pabrėžė, kad tarptautiniai ir nacionaliniai teisės aktai įtvirtina etinį principą, kad žmogaus kūnas negali būti finansinės naudos šaltinis. Tai nesuderinama su pagarba asmeniui.
Vilniuje surengtoje parodoje „The Human Body Exhibition“ eksponuojami Kinijoje gauti mirusių žmonių kūnai, kurių neatsiėmė artimieji. Dauguma jų – kinai.