„Omnitel“ savo iniciatyva suteikia darbuotojams daugiau nei kol kas tik antrą rugsėjį galiojanti Darbo kodekso pataisa, kuri numato, kad mokyklinio amžiaus vaiką iki 12 metų auginantiems tėvams pirmąją mokslo metų dieną suteikiama ne mažiau kaip pusė laisvos darbo dienos mokant darbuotojo vidutinį darbo užmokestį. Kai vaikui sukanka 12 ir daugiau metų, šia Darbo kodekso pataisa pasinaudoti negalima, taip pat Kodekso nuostata negali pasinaudoti ir tie tėvai, kuriems priklauso teisė į vadinamąjį „mamadienį“ ar „tėvadienį“, mat jie ir taip turi teisę į vieną papildomą poilsio dieną per mėnesį.
„Laimingi, gerai besijaučiantys darbuotojai padarys viską, kad suteiktų geriausią patirtį mūsų klientams, o darbuotojas bus laimingas tada, jei bus laiminga jo šeima. Galimybę atšvęsti Rugsėjo 1-ąją su šeima pasiūlėme įsiklausę į savo darbuotojų norus, ir tai yra visos įmonės politika“, – sako „Omnitel“ personalo vadovė Živilė Valeišienė.
Pasak Ž. Valeišienės, Rugsėjo 1-osios šventė yra vienas iš daugelio žingsnių, kuriuos „Omnitel“ daro puoselėdama šeimai palankios įmonės tradicijas. Prireikus pasinaudodami nuotolinio darbo galimybe, „Omnitel“ darbuotojai gali dalyvauti ir kitose savo vaikų šventėse, taip pat jie gali be jokių kliūčių įstatymų numatyta tvarka pasinaudoti jiems priklausančiais „mamadieniais“ ar „tėvadieniais“.
Nuotolinis darbas leidžia „Omnitel“ darbuotojams slaugyti susirgusius vaikus neimant nedarbingumo pažymėjimo ir drauge atlikti suplanuotus darbus. Įgyvendinant 3,5 metų projektą „Šeimai palankių nuostatų formavimas versle ir visuomenėje“, „Omnitel“ buvo vykdomi įvairūs mokymai darbuotojams ir teikiamos nemokamos asmeninės psichologų bei šeimos teisės specialistų konsultacijos. „Omnitel“ darbuotojų vaikai gali dalyvauti „šešėliukų“ programoje ir praleidę dieną tėvų darbovietėje susipažinti su jų ar kolegų darbo specifika bei „pasimatuoti“ vieną ar kitą profesiją.