Garbaus atminimo A.M.Brazauskas buvo socialdemokratų atstovas, V.Adamkus – nepriklausomas kandidatas, kurį labiausiai rėmė liberalų organizacijos, R.Paksas – liberalų atstovas. Konservatoriams nepavyko įtikinti rinkėjų, kad partijos patriarchas V.Landsbergis vertas Lietuvos prezidento posto, o per artėjančius rinkimus jokio ryškaus kandidato jie ir nesurado.
Bet ar tikrai? D.Grybauskaitei paramą rinkimuose V.Landsbergis, A.Kubilius pasiūlė vos ne pirmieji. Bet D.Grybauskaitė, panašu, nenori, kad visuomenė matytų, jog ji – konservatorių kandidatė.
D.Grybauskaitės politika paremta principu – visi blogi, tik vienas geras. Ši taisyklė galiojo verslui, politikams, paprastiems žmonėms ir netgi jaunimui.
D.Grybauskaitės politika paremta principu – visi blogi, tik vienas geras. Ši taisyklė galiojo verslui, politikams, paprastiems žmonėms ir netgi jaunimui. Nacionalistus Kovo 11-osios eitynėse ji vadino Tautiniu jaunimu, o jaunimą, protestuojantį prieš interneto laisvės suvaržymą, – internetinių puslapių prisiskaitančiais ir ACTA esmės nesuprantančiais. Nejaugi tai liberalu?
Tikriausiai dar neužmiršta ir Garliavos istorija, kai prieš teismų korupciją nusistačiusi šalies vadovė oficialiai deklaravo, kad teismo sprendimas neturėtų būti vykdomas ir tokiu būdu parodė, kad teisinės valstybės principas jai nereiškia nieko. O vėliau, kai žurnalistai paprašė paaiškinti savo sprendimą, būtent žiniasklaidos atstovai buvo pabarti ir jiems buvo pasakyta, kad prezidentė neturi prieš nieką atsiskaitinėti.
Šie faktai aiškiai rodo prezidentės susisaistymą su konservatoriais, tačiau kodėl Liberalų sąjūdis palaiko liberalumu tikrai nepasižyminčius asmenis, yra didelis klausimas.