Kaip informuoja Kauno apygardos teismas, nors kaltinamieji savo kaltės nepripažino, tačiau nagrinėdamas bylą teismas neginčijamai nustatė, kad D. Babaitis, D.Baronas ir A.Vaičaitis, būdami valstybės tarnautojais – dirbdami Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos kelių patruliais, 2015 m. birželio–gruodžio mėnesiais, patruliuodami Kauno mieste ir rajone, stabdė transporto priemones už padarytus administracinius teisės pažeidimus, vairuotojų reikalavo duoti kyšius už tai, kad nebūtų surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai, ir tiesiogiai ėmė iš vairuotojų kyšius.
Kai kuriais atvejais patruliai pažeidimų nefiksuodavo ir vairuotojams leisdavo vykti toliau.
Be to, D.Babaitis nuteistas dar ir už tai, kad suklastojo administracinio teisės pažeidimo protokolą ir administracinio nurodymo kvitą.
Teismas taip pat nusprendė, kad neįrodyta, jog K.Gajauskas 2015 metų spalio mėn., Kaune, papirko jį sustabdžiusius patrulius, todėl teismas dėl papirkimo jį išteisino, o A.Vaičaitį ir D.Babaitį išteisino dėl kyšininkavimo.
Kaltinamuosius D.Babaitį, D.Baroną ir A.Vaičaitį teismas pripažino kaltais. Skirdamas bausmes teismas atsižvelgė į veikų pavojingumo visuomenei pobūdį, laipsnį ir pasekmes, atsakomybę lengvinančias ir sunkinančias aplinkybes, į kaltinamųjų asmenybes ir skyrė jiems tokias galutines subendrintas bausmes: D.Babaičiui – 2 824,5 eurų, A.Vaičaičiui – 3 766 eurų, o D.Baronui – 753,20 eurų dydžio baudas, įpareigodamas D.Babaitį ir A. Vaičaitį jas sumokėti per 4 mėnesius, o D.Baroną – per 2 mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos.
Taip pat teismas nusprendė išieškoti valstybės naudai konfiskuotino turto (kyšio dalyko) vertę atitinkančias pinigų sumas: iš D.Babaičio – 50 eurų, A. Vaičaičio – 120 eurų ir D.Barono – 10 eurų.
Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.