Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Eismo ypatumai mieste: paspirtukininkė spruko, senolė pasijuto sužeista tik kitą dieną

Apie paspirtukų vairuotojų įpročius ir avarines situacijas, į kurias pastarieji patenka, sostinėje įvairių istorijų gali papasakoti kone kiekvienas eismo dalyvis. Viena tokių yra garbaus amžiaus senjorė, kurią paspirtukas šaligatvyje nubloškė ir tikriausiai sužeidė. Nustatyti avarijos kaltininkę bus nelengva dėl apmaudžios aplinkybės – apie šį įvykį Vilniaus policininkai sužinojo tik kitą dieną.
Avarijos vietoje
Asociatyvi iliustracija, retorinis klausimas: kaip policijai ištirti avarija, jei paspirtuko vairuotoja spruko, o ir nukentėjusioji kreipėsi pagalbos tik kitą dieną? / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.

Vilniaus apskrities policijos Komunikacijos poskyryje 15min trečiadienio popietę sužinojo, kad į pareigūnus kreipėsi vienos gatvėje apmaudžiai nukentėjusios senolės artimieji.

Pirminiais tyrimo duomenis, incidentas įvyko rugsėjo 14 d. sostinės centre, Naujamiestyje.

Teigiama, kad garbaus 85 metų amžiaus sulaukusi pėsčioji ėjo Vytenio gatvės šaligatviu, kuriuo skuodė ir paspirtukas. Įvyko susidūrimas, parblokšta pensininkė pargriuvo.

„Skauda ir nugarą, ir kojas“, – prasitarė pensininkė kitą dieną po avarijos, kai paspirtukininkės pėdos jau buvo ataušę.

Nei avarijos dalyviai, nei aplinkiniai nematė reikalo iškviesti policijos ar medikų. Senolė nesijautė sužeista arba netinkamai įvertino situaciją: jei jos sveikatai per susidūrimą pakenkta, reikėjo tiek medikų dėmesio, tiek ir policijos tyrimo.

Kitą dieną senjorė namiškiams prasitarė, kad išvakarių nutikimas neapsiėjo be pasekmių. „Skauda ir nugarą, ir kojas“, – atsiduso vilnietė.
Pranešimo apie įvykį sulaukę pareigūnai bylos iškart neiškėlė, tačiau ėmėsi procedūros, kuri vadinama aplinkybių patikslinimu.

Kaip žinoma, įvairūs incidentai su paspirtukais, ypač šiltuoju metų laiku, yra kone kasdienybė ne vien sostinėje (žr. susijusius straipsnius).
Pastaruoju metu netgi Vyriausybės lygmeniu sprendžiami kai kurie aspektai, kuriais tikimasi ateityje užtikrinti saugesnį paspirtukininkų judėjimą šaligatviais bei takais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Netikėtai didelis gyventojų susidomėjimas naujomis, efektyviomis šildymo priemonėmis ir dotacijomis
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?