Pirminiais duomenimis, juodojoje bendrovės buhalterijoje neapskaitytos pajamos gali siekti 3 milijonus litų, o nesumokėtų mokesčių suma – apie 900 tūkstančių litų. Įtariama, kad bendrovės gautos pajamos galėjo būti pasisavintos.
FNTT Klaipėdos apygardos valdybos tyrėjai, bendradarbiaudami su Klaipėdos apskrities valstybine mokesčių inspekcija, išaiškino, kad kelerius metus prekes pirkę asmenys į 36-erių metų bendrovės direktoriaus asmenines banko sąskaitas įnešė daugiau nei 1 milijoną litų. Atskleista, kad piniginės lėšos į asmenines sąskaitas galėjo būti pervestos už bendrovės parduotą produkciją, t. y. šaldymo ir vėdinimo sistemas bei įvairią buitinę techniką, tačiau bendrovės buhalterijoje neapskaitytos. Turima duomenų, kad lėšos už įtariamojo asmeniškai parduotą įvairią buitinę techniką taip pat buvo pervedamos į jo asmenines, o ne bendrovės, sąskaitas. Buitinę techniką S. V. galėjo įsigyti iš įvairių fizinių ar juridinių asmenų, o lėšas, gautas pardavus bendrovei priklausančią šaldymo techniką ar atlikus jos montavimo–aptarnavimo darbus, fiksuodavo tik juodojoje buhalterijoje.
Ikiteisminio tyrimo metu FNTT tyrėjai atliko 13 kratų Klaipėdoje ir Vilniuje. Jų metu paimti daiktai ir dokumentai, įrodantys, kad bendrovėje buvo pavyzdingai tvarkoma juodoji buhalterija.
Sulaikytam S. V. pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo, turto pasisavinimo ir apgaulingo apskaitos tvarkymo. Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras, organizuojantis ikiteisminį tyrimą ir jam vadovaujantis, įtariamajam skyrė kardomąją priemonę – 30 tūkstančių litų užstatą. Tęsiant ikiteisminį tyrimą įtariamųjų ratas gali didėti.
Tyrimo metu laikinai apribota nuosavybės teisė į V.S. nekilnojamąjį turtą, kuris vertinamas daugiau nei 2,2 milijono litų.
Baudžiamasis kodeksas nustato, kad už įvykdytas nusikalstamas veikas gresia iki dešimties metų laisvės atėmimas.