Rugpjūčio 20 d. apie 10 val. vyras į mišką grybauti išvyko dviračiu. Nesulaukę grįžtančio, jo artimieji patys ėmėsi paieškų, bet nesėkmingai. Todėl pagalbos kreipėsi į policiją.
Pareigūnai šukavo mišką, senolio ieškojo su termovizoriais. Iki vidurnakčio grybautojo rasti nepavyko. Paieška atnaujinta rugpjūčio 21 d. ryte, pasitelktos dar gausesnės pajėgos. Naktį miške praleidęs senolis ryte pats sugebėjo išeiti į palaukę. Rajono policijai laikinai vadovaujantis Robertas Krasauskas sakė, jog vyras buvo sveikas, tik labai pavargęs, todėl buvo perduotas iškviestiems medikams.
Apūniškio miško masyvas didelis, todėl jo nepažįstantiems pasiklysti lengva. Miškininkai grybautojams, kurių po lietaus gali pasipilti it grybų, pataria elgtis atsargiai: turėti mobiliojo ryšio telefoną, vandens, pasižymėti vietas, pro kurias į mišką įeina, įsidėmėti išskirtinius medžius, kvartalų linijas, keliukus ar kitus gamtos ženklus.
Pasiklydus svarbiausia nepanikuoti, bandyti rasti miško keliuką ir juo išeiti į palaukę. Tačiau saugiausia svetimame miške nelįsti į jo gilumą, nes ir nelabai klaidus miškas jo nepažįstančiam gali tapti „neįžengiama giria“.