Saugios kaimynystės nauda yra akivaizdi – pernai Klaipėdoje, teritorijose, kuriose veikia Saugios kaimynystės grupės, buvo įvykdyta tik 11 vagysčių, tuo metu 2018 m. fiksuotos 25, o 2017 m. – 28 vagystės. Pasak policijos pareigūnų, patys nusikaltėliai pripažįsta, kad „Saugios kaimynystės“ ženklas dažniausiai priverčia juos net nebandyti kėsintis į ten gyvenančių žmonių turtą.
Statistika rodo, kad Saugios kaimynystės programa padeda sumažinti ne tik vagysčių ar įsilaužimų, bet ir vandalizmo bei sukčiavimo atvejų, mažina net Kelių eismo taisyklių pažeidimų skaičių. Geriems rezultatams pasiekti labai svarbus glaudus bendradarbiavimas - nusikaltimai dažnai iš vienos teritorijos persimeta į kitą, saugios kaimynystės grupėms svarbu suprasti naujausias nusikaltimų tendencijas ir gauti informaciją apie kriminogeninę padėtį jų teritorijoje. Todėl bendruomenės pareigūnai, atlikę nusikalstamumo analizę, nuolat organizuoja susitikimus su Saugių kaimynysčių grupių atstovais bei reguliariai informuoja apie galimas grėsmes.
Dabar Klaipėdoje veikia 91 saugios kaimynystės grupė.
Sekant gerąja Vakarų šalių praktika, pirmoji Saugios kaimynystės grupė uostamiesčio Rumpiškės g. buvo įkurta maždaug prieš du dešimtmečius. Dabar Klaipėdoje veikia 91 tokia grupė. Visoje Klaipėdos apskrityje jų yra 278. Visos yra aktyvios, nes policijos pareigūnai nuolat analizuoja šių grupių veiklą ir pasyviąsias pašalina iš kuruojamųjų sąrašo.
Per karantiną nemažos dalies bendrų veiklų tenka atsisakyti, tačiau rūpintis saugumu, stebėti aplinką, policijos pareigūnai ragina nepamiršti. Kai lankyti artimųjų, ypač vyresnio amžiaus, nerekomenduojama, greičiausiai pagalbos ranką gali ištiesti rūpestingi kaimynai, visada esantys greta, ranka pasiekiami.